Forum Ciąża i dziecko

Miesiączka w czasie ciąży

~Amelia

~Amelia

Według testów i objawów oraz własnego samopoczucia - jestem w ciąży ( z czego bardzo się cieszę). Nie rozumiem tylko jednej podstawowej rzeczy - mam okres!!!! czy to normalne?? Czy testy mogą się mylić czy można mieć miesiączkę w czasie ciąży, która pojawiła się praktycznie regularnie z opóźnieniem kilkunastu godzin??

Piękna i Bestia

Piękna i Bestia

Bardzo ci współczuje, to olbrzymia tragedia;(( a wiadomo dlaczego nie udało się utrzymać ciąży? co lekarze mówią?

84374 piekna-i-bestia Kobieta, 26 lat, Zwierzyniec
lenusia92

lenusia92

pani ginekolog była zdziwiona ,że miałam krwawienie po usg. Sama nie wie czemu, podejrzewała też ciąże pozamaciczną, ale test wyszedł negatywny więc wychodzi na to ,że nie jestem w ciąży. :( powodów mogło być wiele no i te zabobony, nigdy nie wiadomo :(

84504 lenusia92 Kobieta, 22 lata, zawiercie
~niunia3

~niunia3

witaj Lenka, ja prawdopodobnie jestem w ciazy, wykazaly to 2 razy testy z krwi...daly wynik pozytywny...., ale lekarz nie ma 100 % pewnosci, wiec ide w srode na USG.......Obecnie mam krwawienie lekkie, nie az takie obfite......Mam nadzieje ze bedzie ok...Pozdrawiam

Złośliwa

Złośliwa

no to trzymamy kciuki:)
Lenka w zabobony to ty nie wierz bo to tylko takie gadanie.

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 29 lat, Warszawa
~jjoog

~jjoog

Witam,
Mam pytanie dotyczące krwawienia w ciąży.
Jestem w 7 tygodniu ciąży, do tej pory zdarzał się śluz brudnawy.
Dzisiaj rano miałam niewielką ilość krwi, brudnej ze śluzem.
Lekarz zalecił odpoczynek i branie tabletek. Po kilku godzinach wróciłam do przychodni bo krwawienie znowu było, również brudna krew ze śluzem. Wg badania nic się nie dzieje, akcja serca dziecka jest miarowa. Dostałam dwa zastrzyki i wysłano mnie do domu. Powiedziano mi, że mogę leżeć zarówno w domu jak i w szpitalu a na jedno wyjdzie.
Nie jest to normalne krwawienie ( z pierwszym dzieckiem była to czysta krew ale małe plamienia) obecnie brudna ze śluzem ale nie cieknie ze mnie. Wypływa przy korzystaniu z toalety, żadnych bóli nie mam. Wygląda to jak miesiączka z tym że ostatnią miałam 17 kwietnia.
Co najlepiej zrobić, czekać w domu czy zgłosić się do szpitala.

~izolda1977

~izolda1977

czasami jest to mozliwe ze w czasie ciazy jest normalnie miesiaczka,,kazdy ma inny organizm,i inaczej przechodzi,,wszystko,,,pozdrawiam

~izolda1977

~izolda1977

witajcie ,,prosze o pomoc i szybkie odpisanie,,otoz ,tez mam objawy na ciaze,,czuje sie na ciaze mam nawet objawy ciazowe,,nieukrywam ze bardzo bym sie ucieszyła,,mam hustawki nastrojów,chce mi sie wiecej spac niz wczesniej mam zachcianki,a to na ogorki a to na sledzie,,,mialam miec okres,,ale byl jakis dziwny w pierwsze 2 dni plamienia,,a potem przez 3 dni krwawienie ale nietak mocne ,,jak mialam zawsze przy okresie,,w tamtym miesiacu tez taki inny byl okres niz zawsze,, wrazliwe bardzo piersi,odczuwam bol tak jak by leciec mialo mleko, z piersi,,dzis zobaczylam ze podczas kapieli po lekkim nacisnieciu pojawila sie siara w piersiach obydwóch,po poludniu mnie zemdlilo nawet,,,korci mnie zrobic test ,ale przy zadnym z moich dzieci niewiem czemu niewykazywalo ze jestem w ciazy,,boje sie bo niedawno bralam antybiotyk na infekcje nerki,a miesiac temu ,,i 2 miesiace temu bylam w szpitalu tez na problem z nerkami i byl robiony tomograf,,leki przeciwbolowe,,antybiotyk niemogli mi dobrac mialam silną infekcje nerek i goraczka sie utrzymywala dlugo do 40 stopni,,,czy faktycznie udalo mi sie zajsc w ciaze,,,bo wczesniejszych problemach,,odstawilam wszystkie leki,,,,prosze o odpowiedz,

~Marta19891234

~Marta19891234

Mam problem mialam dostac okres 10 listopada 4 dni temu (piatek 16 listopada) zaczelam plamic ( plamy brazowe ) w sobote rano zaczelam troszke krwawic i o 7 rano mialam mdlosci i wymioty krwawienie mialam do niedzieli w poniedzialek nie mialam ani plan ani krwawienia. We wtorek znow zaczelam plamic do popoludnia. Teraz znow nie mam nic. Miesiaczke mam zawsze 7 lub 8 dni w miesiacu i bardzo obfita i bardzo zle ja przechodze gdyz zawsze mnie bol.Czuje sie bardzo zmeczona ciagle mi sie chce spac . Czy jest taka mozliwosc ze jestem w ciazy?

~koookon

~koookon

witam mam pytanie. kochalam sie z pratnerem 2 dni przed miesiaczka,skonczyl we mnie. po 2 dniach dostałam okres czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy.? i czy jest mozliwa ciaza jak kocha sie 1 dnia miesiaczki.? również do końca.? dziekuje za odpowiedz.

~niewy......na

~niewy......na

Polecam w TLC "Ciąża z zaskoczenia" program o kobietach które nie wiedziały, że są w ciąży do samego porodu.

~troska

~troska

~niewy......na
Polecam w TLC "Ciąża z zaskoczenia" program o kobietach które nie wiedziały, że są w ciąży do samego porodu.

Również polecam, nieprawdopodobne a jednak :)
Dziewczyny ja jestem w 7 tyg ciązy(wyszło na USG) i jak niektóre z was najpierw brunatne plamienia ze śluzem a teraz mam normalnie okres- łącznie trwa to już 8 dni, brzuch mnie boli jak w czasie okresu, byłam u lekarza on nie wie dlaczego są krwawienia, nie dał mi żadnych leków bo to nic nie da, boję się...nie wiem co mam robić, wiem, że większość dostała duphaston a mi nie dał...
czy miał ktoś też takie długie krwawienia???

~troska

~troska

~koookon
witam mam pytanie. kochalam sie z pratnerem 2 dni przed miesiaczka,skonczyl we mnie. po 2 dniach dostałam okres czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy.? i czy jest mozliwa ciaza jak kocha sie 1 dnia miesiaczki.? również do końca.? dziekuje za odpowiedz.

witam, raczej nie jesteś w ciąży. Dni płodne wypadają w środku cyklu +/- 2 dni.

~izaaaaaa

~izaaaaaa

witam mam pytanko dziewczyny czy mozna zajsc w ciaze kochajac sie do konca w 9 dniu cyklu..? cykle mam 27,28,29,30 dniowe. dziekuje wam bardzo za odpowiedz pozdrawiam.

~Magdalena007

~Magdalena007

Lubie wyszukiwac ciekawostki. Wiem, ze jak jestes w ciazy, to mozesz w pierwszym miesiacu miec "okres", a to tylko jajeczko sie osadza i stad te krwawienia...
Ludze sie, ze i ja bede mamusia...
Mialam okres co 26-32 dni wiec trudno co kolwiek wyliczyc, ale dostalam okres. Brzuch boli jak przy okresie, ale na obecna chwile krwawienie jest male (a zawsze pierwszy dzien to byla masakra)...
Ciekawe...

~moniajulci

~moniajulci

Cześć dziewczyny
W sobotę rano zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Byłam w siódmym niebie. Moje szczęście jednak nie trwało długo gdyż w poniedziałek wieczorem dostałam okres który spoznial się od tygodnia. Zazwyczaj po długim opóźnieniu okropnie bolał mnie brzuch. Tym razem tylko troszkę pobolewal, minimalnie. Bardzo się boję że straciłam dzieciątko. Temperatura jest nadal podwyższona. Czy którąś z was coś takiego spotkało?

~Marietta1989

~Marietta1989

witam bylam u ginekologa 03.12 mialam robione usg wewnatrz lekarz powiedzial ze jest tam cos tylko na dzien dzisiejszy nie moze powiedziec ze to ciaża. okres mialam 9 listopada (ostatni) 05.12 (Sroda) mialam lekkie krwawienie a dzis (czw) jest bardziej obfite krwawienie i boli mnie podbrzusze, piersi też mnie bola. Czy mogę zrobić test ciążowy podczas krwawienia i jaki mogę uzyskać wynik ? bardzo proszę o szybką odp. pozdrawiam

~Paulusia92

~Paulusia92

~Marietta1989
witam bylam u ginekologa 03.12 mialam robione usg wewnatrz lekarz powiedzial ze jest tam cos tylko na dzien dzisiejszy nie moze powiedziec ze to ciaża. okres mialam 9 listopada (ostatni) 05.12 (Sroda) mialam lekkie krwawienie a dzis (czw) jest bardziej obfite krwawienie i boli mnie podbrzusze, piersi też mnie bola. Czy mogę zrobić test ciążowy podczas krwawienia i jaki mogę uzyskać wynik ? bardzo proszę o szybką odp. pozdrawiam

Mam tak samo jak Marietta1989, tyle tylko ze u mnie okres w listopadzie wystopił 6 listopada, reszta sie zgadza.W srode dostałam lekkie krwawienie, w nocy było bardzo obfite,wczoraj( piatek) mało obfite, a teraz prawie jakby nic nie było. Normalnie okres mam 7 dni. I też pytanie czy mogę zrobić test ciążowy podczas krawienia i czy uzyskam poprawny wynik??

~Marietta1989

~Marietta1989

Witam. nie wytrzymałam niestety i zrobiłam dzisiaj rano test i wyszedł negatywny ;( ale zauważyłam że krwawienie ustępuje wiec nie mogę powiedzieć że u mnie to była miesiączka bo nie mialam nigdy tak krótko (3 dni )

~Marietta1989

~Marietta1989

[quote="~Paulusia92"

Mam tak samo jak Marietta1989, tyle tylko ze u mnie okres w listopadzie wystopił 6 listopada, reszta sie zgadza.W srode dostałam lekkie krwawienie, w nocy było bardzo obfite,wczoraj( piatek) mało obfite, a teraz prawie jakby nic nie było. Normalnie okres mam 7 dni. I też pytanie czy mogę zrobić test ciążowy podczas krawienia i czy uzyskam poprawny wynik?? [/quote Paulusia92 robiłaś już test ?

~Paulusia92

~Paulusia92

Marietta1989, miałam zrobić test dzisiaj rano, poznieważ wczoraj wyglądało na to że krawienie sie u mnie kończy,jak nigdy dotychczas ale jednak tak się nie stało;/ w nocy na nowo sie zaczeło, i dziś się utrzymuje;/ Tak więc to chyba jednak normalna miesiączka:(