Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka w czasie ciąży


Gość Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

~niewy......na
Polecam w TLC "Ciąża z zaskoczenia" program o kobietach które nie wiedziały, że są w ciąży do samego porodu.

Również polecam, nieprawdopodobne a jednak :)
Dziewczyny ja jestem w 7 tyg ciązy(wyszło na USG) i jak niektóre z was najpierw brunatne plamienia ze śluzem a teraz mam normalnie okres- łącznie trwa to już 8 dni, brzuch mnie boli jak w czasie okresu, byłam u lekarza on nie wie dlaczego są krwawienia, nie dał mi żadnych leków bo to nic nie da, boję się...nie wiem co mam robić, wiem, że większość dostała duphaston a mi nie dał...
czy miał ktoś też takie długie krwawienia???

Odnośnik do komentarza

~koookon
witam mam pytanie. kochalam sie z pratnerem 2 dni przed miesiaczka,skonczyl we mnie. po 2 dniach dostałam okres czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy.? i czy jest mozliwa ciaza jak kocha sie 1 dnia miesiaczki.? również do końca.? dziekuje za odpowiedz.

witam, raczej nie jesteś w ciąży. Dni płodne wypadają w środku cyklu +/- 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena007

Lubie wyszukiwac ciekawostki. Wiem, ze jak jestes w ciazy, to mozesz w pierwszym miesiacu miec "okres", a to tylko jajeczko sie osadza i stad te krwawienia...
Ludze sie, ze i ja bede mamusia...
Mialam okres co 26-32 dni wiec trudno co kolwiek wyliczyc, ale dostalam okres. Brzuch boli jak przy okresie, ale na obecna chwile krwawienie jest male (a zawsze pierwszy dzien to byla masakra)...
Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Gość moniajulci

Cześć dziewczyny
W sobotę rano zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Byłam w siódmym niebie. Moje szczęście jednak nie trwało długo gdyż w poniedziałek wieczorem dostałam okres który spoznial się od tygodnia. Zazwyczaj po długim opóźnieniu okropnie bolał mnie brzuch. Tym razem tylko troszkę pobolewal, minimalnie. Bardzo się boję że straciłam dzieciątko. Temperatura jest nadal podwyższona. Czy którąś z was coś takiego spotkało?

Odnośnik do komentarza
Gość Marietta1989

witam bylam u ginekologa 03.12 mialam robione usg wewnatrz lekarz powiedzial ze jest tam cos tylko na dzien dzisiejszy nie moze powiedziec ze to ciaża. okres mialam 9 listopada (ostatni) 05.12 (Sroda) mialam lekkie krwawienie a dzis (czw) jest bardziej obfite krwawienie i boli mnie podbrzusze, piersi też mnie bola. Czy mogę zrobić test ciążowy podczas krwawienia i jaki mogę uzyskać wynik ? bardzo proszę o szybką odp. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Paulusia92

~Marietta1989
witam bylam u ginekologa 03.12 mialam robione usg wewnatrz lekarz powiedzial ze jest tam cos tylko na dzien dzisiejszy nie moze powiedziec ze to ciaża. okres mialam 9 listopada (ostatni) 05.12 (Sroda) mialam lekkie krwawienie a dzis (czw) jest bardziej obfite krwawienie i boli mnie podbrzusze, piersi też mnie bola. Czy mogę zrobić test ciążowy podczas krwawienia i jaki mogę uzyskać wynik ? bardzo proszę o szybką odp. pozdrawiam

Mam tak samo jak Marietta1989, tyle tylko ze u mnie okres w listopadzie wystopił 6 listopada, reszta sie zgadza.W srode dostałam lekkie krwawienie, w nocy było bardzo obfite,wczoraj( piatek) mało obfite, a teraz prawie jakby nic nie było. Normalnie okres mam 7 dni. I też pytanie czy mogę zrobić test ciążowy podczas krawienia i czy uzyskam poprawny wynik??

Odnośnik do komentarza
Gość Marietta1989

Witam. nie wytrzymałam niestety i zrobiłam dzisiaj rano test i wyszedł negatywny ;( ale zauważyłam że krwawienie ustępuje wiec nie mogę powiedzieć że u mnie to była miesiączka bo nie mialam nigdy tak krótko (3 dni )

Odnośnik do komentarza
Gość Marietta1989

[quote="~Paulusia92"

Mam tak samo jak Marietta1989, tyle tylko ze u mnie okres w listopadzie wystopił 6 listopada, reszta sie zgadza.W srode dostałam lekkie krwawienie, w nocy było bardzo obfite,wczoraj( piatek) mało obfite, a teraz prawie jakby nic nie było. Normalnie okres mam 7 dni. I też pytanie czy mogę zrobić test ciążowy podczas krawienia i czy uzyskam poprawny wynik?? [/quote Paulusia92 robiłaś już test ?

Odnośnik do komentarza
Gość Paulusia92

Marietta1989, miałam zrobić test dzisiaj rano, poznieważ wczoraj wyglądało na to że krawienie sie u mnie kończy,jak nigdy dotychczas ale jednak tak się nie stało;/ w nocy na nowo sie zaczeło, i dziś się utrzymuje;/ Tak więc to chyba jednak normalna miesiączka:(

Odnośnik do komentarza
Gość Marietta1989

no u mnie nie wygląda to na miesiączke bo juz wczoraj rano nie miałam i mam straszne bole podbrzusza i kręgosłupa ;( poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia i wtedy wybiore się na wizyte do ginekologa zobaczymy co tym razem powie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Paulusia92

Marietta1989, przyznam szczerze że ja też pierwszy raz w życiu miałam 4 dniowy okres, zazwyczaj to było 7 dni, z czego pierwsze trzy dni mega obfite, a ja miałam taka tylko jedną noc:O, reszta mało obfita, dzisiaj juz nie ma znaku, chociaż podbrzusze mnie pobolewa..to wszystko jakieś dziwne;/ Test mam kupiony, tylko nie chce ujrzeć tej jednej kreski;/

Odnośnik do komentarza

Witam! Tak to jest prawda z tym okresem w czasie ciazy jestem w 9tyg ciązy i mam okres regularnie co do dnia, Lekarz mowi ze to sie zdarza u niektorych kobiet ale nie jest to grozne ani dla mnie ani dla maluszka.Wystarczą dokladne badania wszystkie bez wyjatku. A co do testow to nie mam zaufania tyle ich zrobilam ze pokazywaly jedna kreseczke poszlam do lekarza i uslyszalam ciąża:) Gratuluje! A okresem sie nie przejmuje To nasze pierwsze maleństwo skoro tak ma byc... A Ja juz sie tym nie martwie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Paula_24

Witajcie, mam do Was pytanie jak to jest z tym okresem a ciążą. tyle się naczytałam na różnych forach, że jestem już głupsza niż byłam. a więc, zacznę od tego, że współżyłam z narzeczonym w dni płodne, po czym i tak dostałam okres który tak naprawdę zaczął się w poniedziałek, trochę pokapało, we wtorek miałam bardziej obfity, ale krew ciemna, środa ani kropli a w czwartek, krew brunatna i koniec. trochę to dziwne bo zawsze okres u mnie trwał 6-7 dni i był bardzo obfity. dziś zrobiłam test rano, ale wyszła tylko jedna kreseczka :( dodam, że był to test 'quick vue' nie wiem czy jest na tyle dobry, żeby stwierdził ciąże czy nie.

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

Witam, zrobiłam test ciążowy ,taki który można wykonać już po 6 dniach , a ja zrobiłam go po 8 dniach od przewidywanego zapłodnienia (1.03) i pierwsza kreska T wyszła blado po czym rozmyła się a kreseczka C jest widoczna . Dodam ,że mam wrażliwy organizm i szybko odczuwa co się w nim dzieje( pęknięcie jajnika i mała torbiel osłabiła oraz mam żylaki przy maciczne, które powstają u kobiet w ciąży ) Gdzieś od 6 dnia zaczęłam się źle czuć zbiera mnie na wymioty i przeszkadza mi każdy zapach . Dodam jeszcze ,że miałam plamienie w 5 dobie od stosunku . Ogółem mam plamienia 2 dni przed okresem albo po okresie ciągną się tak do 5 dni od roku po pęknięciu jajnika . Ogółem staramy się o dzidziusia , gdyż tak jak pisałam mam wycieńczony organizm i w tym momencie ratuje mnie ciąża, ale ostatnio w szpitalu usłyszałam ,że jak mam plamienia to ciąże mam sobie wybić z głowy natomiast mój lekarz prowadzący powiedział , że są szanse i jak byłam na wizycie 21.02. to jajeczko już dojrzało i do owulacji pozostało kilka godzin. Biorę antybiotyk silny Levoxa i czy on też mógł mieć negatywny wpływ na test , a także infekcja dróg rodnych ? Proszę o szybką odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

Kontaktowałam się z lekarzem i wspomniał ,że wyżej wymienione rzeczy mogą mieć z tym związek .Miesiączkę powinnam mieć 8.03 i dostałam jej z 8/9 ale bóle były silne aż zaczęłam gorączkować i skrzep wydobył się ok 5cm ból nie do opisania aż na wymioty zbierało. Cały czas jestem obolała i blada jak kartka papieru ;/ wizyta za 3 tyg . Objawy ciąży są nadal (bóle piersi i powiększenie otoczki a także kolor zmienia, mdłości, wymioty, łakomstwo ,nawet poprawiły się paznokcie trochę) . Teraz jestem na etapie ,że tylko słodycze mi smakują . Ogólnie byłby to już 17 dzień ciąży. Pozdrawiam Anna ;)

Odnośnik do komentarza
Gość martyna wloch

mialam takom sytulacie ze kochalam sie z chlopakiem muwil mi ze sie nie spuscil a po kilkach tygodniach muwi mi ze sie spuscil i mialam dostac okres dniu 04 2013 a dostalam 10 marca 2013 czy moge byc w ciozy prosze o rade i pomoc
:( slabo mi nieraz jest zadnych wymiotuw nie mam kregosup mnie boli tylko i nieraz slabo tylko mi jest a 10 marca bylam u rodzicuw odzwiedzic to jak bylam w wc to jak chcialam wstac zakrecilo mi sie w glowie wiem ze tak pisze dziwnie ale nw co robic mam:(

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

Droga ~martyna wloch po prostu wykonaj test w aptece aby nie był to "pink test" wtedy się dowiesz i Twoje obawy znikną a jak nadal będziesz odczuwała dolegliwości pójdź do lekarza i skieruje Cię na rutynowe badania , bo może coś się dziać ze sprawami kobiecymi . Nie martw się na zapas :) poczytaj sobie trochę moją historię i myślę ,że wątpliwości się rozwieją choć trochę :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza

~martyna wloch
mialam takom sytulacie ze kochalam sie z chlopakiem muwil mi ze sie nie spuscil a po kilkach tygodniach muwi mi ze sie spuscil i mialam dostac okres dniu 04 2013 a dostalam 10 marca 2013 czy moge byc w ciozy prosze o rade i pomoc
:( slabo mi nieraz jest zadnych wymiotuw nie mam kregosup mnie boli tylko i nieraz slabo tylko mi jest a 10 marca bylam u rodzicuw odzwiedzic to jak bylam w wc to jak chcialam wstac zakrecilo mi sie w glowie wiem ze tak pisze dziwnie ale nw co robic mam:(

Witam!
W celu weryfikacji, czy doszło do zapłodnienia powinna Pani wykonać test ciążowy z porannej porcji moczu. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a niepokojące dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość justintm

witam wszystkich!
Chciałabym Was o coś zapytać i usłyszeć co o tym sądzicie.
Staramy się o dzidziusia,co prawda dopiero od lutego,ale muszę zapytać. Starania były w lutym,cykle mam 31-32 dniowe,regularne. Na dwa tyg przed terminem @ bardzo bolały mnie piersi,co już było dziwne bo zwykle na kilka dni przed. Sluz przez ten cały czas był jak w dni płodne,a zwykle mam przed @ bialy ,gesty i lepki.Jednak @ nadeszła,ale 3 dni przed terminem,co było jeszcze dziwniejsze. Krwawienie w pierwszych dwóch dniach było dość obfite (choć wyglądało jak śluz z krwią),potem już tylko plamienie brązowe. Ból był,jak zwykle-dość mocny. Piersi ustąpiły,ale zauważyłam że nie mieszcze się w stanik?? a dopiero co w styczniu kupiłam i nosiłam,teraz przynosi ból i otarcia. A nie przytyłam. Teraz czekam do 12 kwietnia (chyba,bo przez ten wcześniejszy okres nie wiem kiedy przyjdzie teraz,czy po 28 czy po 32 dniach). Robiłam test przy ostatnim okresie ale negatywny wyszedł. Teraz jestem tydz przed,zero objawow. Czasem czuje się zle,słabo. Jem na umór,siusiam co chwila,a brzuch mam jak balonik. Strasznie też wysycha mi skora,az swedzi.Czy powinnam zrobić kolejny test?? Jest możliwość ze to może być ciaza?? miał ktoś podobnie??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...