Skocz do zawartości
Forum

Który to jest tydzień ciąży?


Gość renia28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)wreszcie jestem w swojej wymarzonej ciąży za tydzień ide do lekarza :)Tylko chciałabym wiedzieć w którym jestem tygodniu bo z tych kalkulatorów w necie wynika raz że w 2 a raz że w 5 tygoniu i nie wiem już w którym zgłupiałam ;/może by mi ktos powiedział i obliczył Pomocyyyyy wiem że lekarz mi to powie ale chciałabym już wiedzieć heheh:) więc pierwszy dzień ostatniej miesiączki to był 13.10.2010r. i moje cykle trwaja około 29dni:)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Po pierwsze jeśli lekarz wykonuje badanie to jego powinnaś zapytać. Po drugie - nie wiesz, kiedy zaszłaś w ciążę? Zapewne dwa tygodnie po ostatniej miesiączce, kiedy miałaś dni płodne, a potem już nie miałaś okresu, bo byłaś w ciąży.

Odnośnik do komentarza

witam. ostatnią miesiączkę mialam 22.02.2013r.
robilam 2 testy- 2.04.2013r i 4.04.2013r - wynik negatywny(testy robione z moczu wieczornego) 9.04.2013 zrobilam test z krwi bhcg wynik - 782. w którym tyg ciazy jestem? i kiedy ewentualnie mogło dojsc do zaplodnienia, cykle bardzo nieregularnie, od 30 do nawet 40 dni

Odnośnik do komentarza

~Maja1991
witam. ostatnią miesiączkę mialam 22.02.2013r.
robilam 2 testy- 2.04.2013r i 4.04.2013r - wynik negatywny(testy robione z moczu wieczornego) 9.04.2013 zrobilam test z krwi bhcg wynik - 782. w którym tyg ciazy jestem? i kiedy ewentualnie mogło dojsc do zaplodnienia, cykle bardzo nieregularnie, od 30 do nawet 40 dni

Witam!
Podana wartość wskazuje na 5 tydzień ciąży licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. W razie wątpliwości proszę udać się do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam 1 pażdziernika miałam zabieg lyżeczkowania w 6 tygodniu zaatakowaly pojedyńcze kosmki o cechach mola,myślałam że może niezgodność krwi ,moja ORH-, a partnera ARH+. Po zabiegu dostałam zastrzyk.Obecnie po 7 miesiącach udało mi się zaciążyć.Ostatnią miesiączke miałam 28,03,2013. ,dzisjaj jest 6,05,2013 robiłam HCG wyszło 2800mlU/ml.Zastanawiam sie który to tydzień i tydzień.Bardzo się boje nie wiem co mam robić ,prześladują mnie złe myśli .

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciała bym dowiedzieć się kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia. Z ostatnich badań USG które były robione 06,05,2013r wynika że wtedy przypadał 25 tydzień ciąży. BPD - 61mm, AC - 199mm, FL - 45mm, EFW - 738g, płeć prawdopodobnie żeńska. ostatnią miesiączke miałam ( dokładnie nie pamiętam) ale mniej więcej skończyła się 2-5 listopad. Do stosunku doszło 11,11,2012 , 16,11,2012 i 30,11,2012r. Przy którym zbliżeniu najprawdopodobniej doszlo do zapłodnienia? bardzo prosze o odpowiedź . z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...