Skocz do zawartości
Forum

Czy to mogło być wczesne poronienie?


Gość NastazjaXX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NastazjaXX

W 14 dniu cyklu współżyłam z narzeczonym, był to dzień płodny (moje cykle trwają z reguły 30 dni, śluz tego dnia wskazywał na okolice owulacji). Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która zawiodła. Kilka dni później zaczęłam być bardzo wrażliwa na zapachy (tytoń, lakier do paznokci), a moje piersi stały się nabrzmiałe, bolące i pojawiły się w nich zgrubienia, takie jak w okresie dojrzewania. Uwidoczniły się na nich także naczynia krwionośne. Temperatura ciała przez kolejnych 17 dni była utrzymywała się na poziomie 36.9- 37.5. Mierzyłam też temp. w pochwie, ale nie rano po przebudzeniu. W ciągu dnia było to także powyżej 37 do 37.6. Około 24 dnia cyklu zaczęłam odczuwać bóle w podbrzuszu, kłucie w jajnikach, które nigdy mi się nie zdarza. Wargi sromowe miałam rozpulchnione, jakby były z waty. Coś takiego także nigdy mi się nie zdarzyło. W 31 dniu cyklu dostałam krwawienia, które trwało krócej niż zazwyczaj- 5 dni (zwykle 7) i było mniej obfite. Tego samego dnia zrobiłam test ciążowy. Wyszła jedna kreska w nietypowym miejscu- pomiędzy dwoma polami. Krew była inna niż zwykle- jasna, świeża, dopiero w dwóch ostatnich dniach była ciemniejsza. W drugim dniu krwawienia odczuwałam niezwykle intensywny, rozpierający ból podbrzusza i parcie na odbyt.
Czy mogło być to wczesne poronienie?
Dodam, że nie czuję lęku przed nieplanowaną ciążą, więc raczej nie mogły być to objawy urojone.

Odnośnik do komentarza

Czy moglam poronic? witam Wspolzylam ze swoim chlopakiem 3 dni przed miesiaczka i pekla nam prezerwatywa. miesiaczka trwala 7 dni i przeniegla normalnie. NIe miewam regularnych cyklow ale miesiaczka zazwyczaj spoznia mi sie okolo 7 dni . W 18 dniu po okresie gdy mialam przechodzic menstruacje przewaznie bolesna dla mnie zauwazylam plamienia po stosunku z chlopakiem. Dzien pozniej rano bylo wszystko ok wiec wspolzylismy znow . Stosunek byl nieprzyjemny dla mnie i dosc bolesny. Zaczelam mocniej krwawic oraz towarzyszace przez dwa dni bole podbrzusza oraz lekkie skurcze. Jest to troche niepokojace poniewaz nigdy nie mialam miesiaczki wczesniej a jak juz to nie o az tyle dni. Krwawienie trwa 3 dzien i jest juz slabsze.Robilam rano test po pierwszym krwawieniu i wyszedl negatywny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...