Skocz do zawartości
Forum

Biały i gęsty płyn po pettingu


Gość przestraszona123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przestraszona123

kochalam sie nie dawno z chlopakiem tzn tak my sie bawili jestem caly czas dziewica on nie wkladal penisa do mojej pochwy tylko ocieral sie tam czasami ale glownie penis byl daleko od pochwy chlopak nie mial ograzmu i i ja mialam malo sluzu ale spermy nie bylo penis jego byl suchy ale rano jak sie obudzilam to z pochwy wylecial mi jakis gesty bialy plyn inie wiem co to jest ??? czy moglam zajsc w ciaze?

Odnośnik do komentarza

10 ddni temu chlopak dotykal mnie swoim czlonkiem, wszedl we mnie na ok.1 cm nawet mniej jestem dziewica, dzis mam taki sluz taki bialo zolta maz ale nie leje sie ze mnie jest jej troche, robilam test nic nie wyszlo, czy jednak jakims cudem moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Prawie dwa tygodnie temu uprawiałam petting z chłopakiem. Wytrysk miał miejsce na moim brzuchu i piersiach. Okres skończył mi się 16 lipca. Od kilku dni zaobserwowałam dużo białego/żółtego śluzu na majtkach a dziś rano przy oddawaniu moczu tak jakby początek okresu(troszkę śluzu było zabarwione na czerwono). Boję się, że mogę być w ciąży mimo, że ogólnie czuję się dobrze. Czy jest to możliwe, żebym była? Czy mogę już wykonać test dla większego spokoju?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...