Zdrowie

Ból stóp

~h...m

~h...m

Bolące nogi podczas chodzenia, stania czy nawet siedzenia , oraz podczas spania t.zn. skurcze mięśni czy więzadeł, podczas stania czuję, że stopy , a w szczególności ich kości po prostu sa rozlużnione, co to znaczy?

~fasollowa

~fasollowa

Mnie bardziej bolały łydki ale to głównie przez stojącą pracę, czułam , że nogi są ciężkie, najgorzej było wieczorem. Czuję się lepiej jak biorę kapsułki maxi3vena, już nie odczuwam bólu, nogi też nie puchną.

~moniamo

~moniamo

Czy to maxi3vena daje szybkie efekty? Szukam czegoś co mi pomoże na moje bolące nogi, zbliża się lato a u mnie wtedy jest najgorzej, nogi puchną, bolą, nie jet to moja ulubiona pora roku na pewno

~sabselka

~sabselka

Zamiast leczyć się samemu lepiej pójść do flebologa, obejrzy nogi, ja sobie robiłam w Klinice Flebologii usg doppler żeby sprawdzić stan żył i teraz mam dobrane leczenie odpowiednio. Też różnych rzeczy próbowalam, maści, tabletki nie działały już na mnie a nogi bolały mnie ciągle.

~smoczycca

~smoczycca

Maxi3vena bardzo szybko działa, w każdym razie ja poszułam różnicę już po paru tygodniach. Teraz w lecie to te puchnięcie ng najgorzej doskwiera, wczoraj byłam u mojej fryzjerki i też mówila że ją nogii bolą i puchną ale to nic dzinego od tylu godzin na nogach, też jej poleciłam moje tabletki

katia30i1

katia30i1

~sabselka
Zamiast leczyć się samemu lepiej pójść do flebologa, obejrzy nogi, ja sobie robiłam w Klinice Flebologii usg doppler żeby sprawdzić stan żył i teraz mam dobrane leczenie odpowiednio. Też różnych rzeczy próbowalam, maści, tabletki nie działały już na mnie a nogi bolały mnie ciągle.

To jest ta Klinika na Wawelskiej w Warszawie? Ja mam problemy z wystającymi żyłami na nogach i pajaczkami. Mi tez zadne leki ani masci nie pomagają. Jakie zabiegi miałaś juz robione?

201507 katia30i1 Kobieta, 33 lata, warszawa
~sabselka

~sabselka

Miałam robioną laseroterapię, jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie spodziewałam się ze w zasadzie żadnych śladów ten zabieg nie zostawi za to nogi wyglądają o wiele lepiej. Maja kanał na youtube i dużo zabiegów jest opisanych https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA jak myślisz o czymś takim to koniecznie zobacz

katia30i1

katia30i1

~sabselka
Miałam robioną laseroterapię, jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie spodziewałam się ze w zasadzie żadnych śladów ten zabieg nie zostawi za to nogi wyglądają o wiele lepiej. Maja kanał na youtube i dużo zabiegów jest opisanych https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA jak myślisz o czymś takim to koniecznie zobacz

Mam pytanie u kogo robiłaś zabieg w Klinice Flebologii. Mozęsz polecic dobrego flebologa? A co do tego zabiegu to naprawde od razu mozna isc do domu?

201507 katia30i1 Kobieta, 33 lata, warszawa