Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwa jest ciąża bez wytrysku?


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Pieścilismy się z dziewczyna, ocieralismy się swoimi narzadami, jednak ona miała leginsy na sobie ale nie miała majtek, a ja byłem bez majtek. I zastanawiam się czy mogło dojsc do zapłodnienia nawet kiedy bym miał wytrysk na leginsy, konkretnie łechtaczke ale ona miała wtedy leginsy. Nie wiem do końca czy miałem wytrysk czy nie ale moj członek był mokry, taki kleisy może dlatego był ponieważ chwile przed tym kiedy go dotykałem dziewczyna robiła mi "loda". a gdybym sie spościł to bym czuł to a nie czułem, ale załóżmy ze się spościłem. był to dzien 13 cyklu miała wtedy bardzo mokro, mowiła ze ma płodne. jej cykle trawają od 28-31 dni. Ostatni okres spoźnił jej się około 4 dni ponieważ przezylismy nasz pierwszy raz, podczas miesiączki miała zapalenie jajników. Czy jest możliwe gdybym sie spościł na jej leginsy w okolicach łechtaczki aby doszło do zapołodnienia?.Proszę o pomoć i nie chce abyście się naśmiewali z mojego postu, po prostu chcę się doinformować.

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

tnt0 czemu mówisz zle? przeciez oprócz wytrysku wydziela sie też prejakulat który zawiera plemniki wiec jest niewielka możliwosc ale strasznie nikła.Poza tym ludzie najpierw robią a potem mysla martwią sie i pytają eh.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...