Skocz do zawartości
Forum

Upławy po stosunku


Gość aneczki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kochałam się z moim chłopakiem wczoraj z finałem w środku. Wiem, że za szybko lepiej nie wstawać po takim stosunku więc leżałam okolo 30 min na plecach, ale jak wstałam to poleciało ze mnie jak bym popuściła w majtki, dzisiaj tak samo miałam. Nie wiem co to może być co o tym myślicie ? Pochwa mnie nie piecie ani nie swędzi. okres miałam 22 grudnia cykle mam co 30-34 dni. Kto mi powie co to !?
( kochałam się jeszcze z finałem w środku 24 grudnia, 25 grudnia, 26 grudnia, 28grudnia, 29 grudnia i 31 grudnia)

Odnośnik do komentarza

Bo działa. Nie pisałaś nic o ciąży. Ale to i tak nic nie zmienia.. 5 sekund, czy godzina to nic nie zmieni, dostaną się najlepsze plemniki. Tak jak pisałam mnie sperma wypływała nawet na następny dzień, a po stosunku od razu wstaje z łóżka i idę siku wtedy najwięcej od razu wypływa. Ale jak widać nie wszystko, wiec czas nie ma tu znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Fijołek86

Popieram wstawać można od razu, bez sensu leżeć. A skoro chcesz zajść w ciążę i martwisz się czy to upławy czy nie to zacznij łykać probiotyk (ja od kilku miesięcy łykam lacibios femina), bo zawiera bakterie kwasu mlekowego. Wzmacniają one mikroflorę pochwy i zapewniają odpowiednie, kwaśne pH, dzięki czemu chronią przed infekcjami intymnymi.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym zapytać czy jeśli zażyłam tabletkę poronną i została ona za późno spożyta to czy może ona uszkodzić płód ? I jakie jest ryzyko tego, że zostanie uszkodzony ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...