Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu ciążowego a ciąża


Gość folka

Rekomendowane odpowiedzi

okres spóźnia mi się 18 dzień. kochalam sie z chłopakiem 1,8,9,16,30 listopada bez zabez. okres kiedyś miałam bardzO nieregularny nawet po miesiąc nie miałam, jednak od 5 miesięcy mam jak w zegarku co 36 dni, teraz go nie mam, ostatni był od 3 lis do 7 lis. nie wiem kiedy mogę u siebie stwierdZić dni plodne, bo chyba wtedy ich nie było.zaobserowalam, taki metny bialawy śluz, i do tego czasami boli brZuch jak na okres, i zakuje jakiś jajnik, jeszcze wieczorami czuje się słabsza, bolą mnie miesnie i glowa. nie zmienilam klimatu ani się nie zdenerwowalam żeby mi sie spóźnił okres.dodam jeszcze że cały czas czuje się wzteda i czuje jakby mi cos lecialo, jakby się zaczal okres a tam nic. robiłam test.ciazowy 23 grudnia i wyszedł negatywny, ale nadal nie ma okresu, czy.jest możliwość zebym była ciazy pomimo.negatywnego testu?

Odnośnik do komentarza

to znowu ją folka. okresu jak nie bylo tak nie ma, od wczoraj pobolewa mnie.brzuch na dole i.po lewej stronie bardZiej jakby.jajnik kuł. caly czas czuje jakby mokro jakbym miała dostać okres, a go nie ma. proszę niech mi ktos powie coś, czy mogę być jednak.w.tej ciąży? na innych.forach czytałam tyle że mimo negatywnych.testów byly.w.ciąży.itp. czY ktos tak tu miał?

Odnośnik do komentarza

po 23 dniach test raczej był wiarygodny ale nie zaszkodzi zrobić jeszcze jednego testu, teraz to już na 100 % będzie wiarygodny. Czy później się kochałaś z chłopakiem? (z zabezpieczeniem nawet)
Pisałaś że miałaś wcześniej nieregularne cykle. Leczyłaś to jakoś że później miałaś regularne? może znów wróciły do nieregularności.

Odnośnik do komentarza
Gość mlooda131

Witam,
Mija 14 tydzien od stosunku, po ktorym boje sie ze mogę byc w ciazy.
Czyli ciąża ta trwałaby już 16 tygodni - 4 miesiąc.
Po tygodniu od stosunku wystąpiły brazowe plamienia, które trwały tydzien.
Następnie przyszła miesiaczka, normalna, obfita, siedmiodniowa.
Tydzien pozniej zaczęły strasznie bolec mnie piersi jak nigdy wcześniej.
Wtedy wykonalam pierwszy test ciazowy - negatywny.
Bol utrzymywał sie do nadejścia następnej miesiaczki , która rownież była normalna, bolesna i obfita.
Teraz okres sie spóźnia już 9 dni, znowu mam bolace piersi, dodam ze od tamtego czasu sporo urosły.
Mam mała oponke, ale brzuch mogę wciągnąć normalnie, kosci miednicy dość mocno mi wystają.
Na dodatek mam jakaś infekcje , bo odczuwam straszna suchosc w pochwie mimo dość dużej ilości sluzu.
Łącznie zrobiłam 14 testow ciążowych, ostatni kilka dni temu. Wszystkie negatywne..
Czy to możliwe ? Miesiaczka w ciazy ?? I taka ilośc testow ciążowych niewiarygodna ?? Wariuje, na sama myśl, ze mogę byc w tej ciazy.

Odnośnik do komentarza

Yewka, nie leczylam sie, po prostu same się.tak wtedy uregulowały. kochalam sie jeszcze 25 26 grudnia.oraz 1 stycznia. powtorzylam test 31 grudnia i takze wyszedł negatywny, a okresu nadal nie mam. od 30 do wczoraj bolał mnie brzuch, ale dzisiaj minął.

Odnośnik do komentarza

Yewka, nie leczylam sie, po prostu same się.tak wtedy uregulowały. kochalam sie jeszcze 25 26 grudnia.oraz 1 stycznia. powtorzylam test 31 grudnia i takze wyszedł negatywny, a okresu nadal nie mam. od 30 do wczoraj bolał mnie brzuch, ale dzisiaj minął.

Odnośnik do komentarza

czyli pewnie ci się owulacja przesunęła i co za tym idzie okres. Czasami żeby cykle wyregulować wystarczy odpocząć, wzbogacić dietę w magnez i naturalne tłuszcze, a czasami wymaga to większych interwencji.
Kochałaś się z zabezpieczeniem tego 25 i 26 ? Ludzie często myślą błędnie że skoro spodziewanej miesiączki nie ma w terminie to można sobie folgować bo dni są "niepłodne". Nic bardziej mylnego, bo Owulacja jest 12-16 dni "przed" kolejną miesiączką, a nie po poprzedniej.

Odnośnik do komentarza

chciałam Wam powiedzieć że okresu jeszcze nie dostałam, ale w.przyszlyn tyg wybieram się do lekarza, strasZnie się boję, jeszcze nigdy nie bylam, nie uśmiecha mi sie ale musze. A tak poza tym to zauważyłam ze mam bardziej opuchnie wargi sromowe i wgl chyba wszystko "tam" i więcej sluzu.jeszcze jajnik lewy mnie boli i podbrZusze. Liczę jeszcze na jakieś odpowiedzi od Was. Co mogą znacZyc te opuchniete narządy moje ;-)

Odnośnik do komentarza

Lepiej się nie nakręcaj. Ja kiedyś mierzyłam temperaturę i jak u siebie zauważyłam spadek temperatury w 6 dzień od owulacji to myślałam że to spadek implantacyjny i też we wszystkim widziałam ciążę chociaż nawet za bardzo nie było szans żebym w nią zaszła. Okres dostałam w terminie.

Odnośnik do komentarza
Gość malamalpka

hej folka, byłam w troszkę podobnej sytuacji . ale kończącej się dramatem .
w lipcu 2013 w dzień przed okresem kochalam się z chłopakiem, na skutek tego okresu nie było. robiłam test tydzień po i nic nie wykrył, potem zaczęłam plamić jak na okres, bolał mnie brzuch itp . ale to trwało tylko 2 dni nawet większej że tak napisze plamy krwi nie było, więc zrobiłam kolejny test i wyszła bardzo nie wyraźna druga kreska :))))
wizyte miałam dopiero na 5 września a w między czasie bolało mnie podbrzusze i lewy bok pod żebrami, poszłam do ginekologa prywatnie - tak to ciąża - 4 tydzień. :))))
niestety dalej plamiłam, dostałam tabletki dopochwowe - luteine i nospe na rozluźnienie brzucha . 28 sierpnia moja kuzynka rodziła przez cesarskie cięcie , mały był źle ułożony.. zaczęłam krawić -okresowo . i niestety na drugi dzień zaczęła się gehenna, roniłam 5 godzin , aż łaskawie mnie przyjęli do szpitala , WIĘC JEŚLI TO MOŻE BYĆ CIĄŻA IDŹ ZRÓB BADANIA, UDAJ SIĘ DO LEKARZA, BO W PIERWSZYCH TYGODNIACH ŁATWO STRACIĆ POCIECHĘ :(((((....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...