Skocz do zawartości
Forum

Agresywna dziewczyna


Gość michallll1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malinkaa1

Ja bym zostawiła taką dziewczynę. Jeszcze się okaże, że baba będzie męskim bokserem, bo i tak bywa. Zdarza się przecież, że kobieta leje swojego faceta, a on wstydzi się nawet poszukać pomocy. :P Dlatego też pewnie rzadko kiedy słychać o takich przypadkach.

Odnośnik do komentarza

Michal rozumiem - mam podobny problem - kiedy przesadzę z alkoholem tak średnio raz w miesiącu robię się agresywna. i zawsze tylko w stosunku do mojego partnera... Facet ma 186 wz i nigdy nie podniósł na mnie ręki, nie wyzwał, tzn - nie użył epitetu w stosunku do mnie- a ja tak , tzn. przemoc polega na tym że wyzywam go od najgorszych a pozniej przepraszam i bardzo żałuje. Na codzień ludzie twierdzą że lepszej dziewczyny nie ma, spokojna i dobra - tylko czasem jakby diabeł wstąpił - i to wie tylko ON. Wczoraj się pokłuciliśmy, dziś powiedział....Bardzo cię kocham ale nie wiem jak długo wytrzymam taką sytuację...rozpłakałam się, myślę o terapii...i może to zdanie powinieneś powtórzyć swojej dziewczynie...że kochasz ale sobie nie radzisz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...