Skocz do zawartości
Forum

Branie wszystkiego do siebie po amfetaminie


Jakuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem a mianowicie jakies 3 dni temu kupilem od nieznajomego przechodnia worek amfetaminy , chcialem sprobowac jak to jest.. jednak po zazyciu az do dzis dzieje sie ze mna cos dziwnego np wzsystko co uslysze powiazuje od razu ze swoja osoba, doslownie wszystko .. mysle ze wszystko tyczy sie mnie , dostaje od tego w glowe i boje sie ze wciagnalem cos innego co moze doprowadzic do mojej smierci i zakazenia krwi bo czytalem w internecie i objawy po zazyciu amfetaminy sa zupelnie inne .. podejrzewam ,ze zazylem opium ,wszystko na to wszkazuje i boje sie ze cos zlego moze mi sie stac.. bylem juz nawet w szpitalu ale oddzial toksykologi jest bardzo daleko odemnie i niejestem w stanie sie tam udać a myśle ze moge umrzec poniewaz po tym opium mozna dostac horobe jakas po ktorej sie za kilka lat umiera i na 95% jestem pewny ze wlasnie to zazylem blagam o pomoc jakub dodam iz nie jestem narkomanem chcialem to sprobowac i zaluje tego wiem ze jezeli wszystko bedzie wpozondku juz nigdy nie sproboje narkotykow.

Odnośnik do komentarza

Nie będę dyskutował co to było, ale opium chyba nie wchłania się przez nos i do tego jest raczej brązowe nie białe. Poza tym nie słyszałem aby jednorazowe zażycie jakiegokolwiek narkotyku w rozsądnych ilościach miało zabić. A to co opisujesz mogą być objawy psychozy po narkotykowej. Idź do lekarza pierwszego albo zgłoś się do szpitala psychiatrycznego.

Odnośnik do komentarza
Gość do jakuba

Podejrzewam, ze po zażyciu amfetaminy po prostu sobie wkręciłeś coś i to uskuteczniasz. Nie może do mnie dojść, jak można wziąć coś od nieznajomego O_o...Nigdy nie ma pewności co Ci wcisnął i się z tego śmiał.. Myślę, że najlepiej zrób sobie testy na narkotyki i Ci wyjdzie co to. Nawet taki z apteki możesz kupić..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...