Skocz do zawartości
Forum

Zmiana prezerwatywy a ryzyko ciąży


Gość verlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wczoraj wraz z moją dziewczyną po raz pierwszy się kochaliśmy. To był jej pierwszy raz. Doszło między nami do dwóch stosunków. Pierwszy raz bardzo szybko doszedłem - oczywiście użyliśmy prezerwatywy, a wytrysk miałem poza jej pochwą. Nie chciałem, aby moja dziewczyna nie była zadowolona z pierwszego razu więc po tym stosunku wyrzuciłem prezerwatywę i przetarłem penisa - ale nie do końca pod napletkiem. Po jakichś 5-10 min po pierwszym stosunku ponownie nałożyłem nową prezerwatywę - oczywiście umyłem dokładnie ręce i wytarłem, ale nie umyłem penisa, jedynie jak wcześniej wspomniałem go przetarłem, przy nakładaniu kolejnej prezerwatywy trzymałem penisa przez chusteczkę, aby później nakładając do końca prezerwatywę nie dotknąć ręką ze spermą, ale boję się, że jakaś odrobina spermy z okolic napletka przeszła na zewnętrzną stronę prezerwatywy pomimo moich starań, nie oddałem moczu po pierwszym stosunku. Kochaliśmy się w 11 dniu cyklu mojej dziewczyny, ma ona około 30 dniowy cykl. Oboje mamy 20 lat. Za drugim razem również doszedłem poza nią.
Czy jest duża szansa na to, że moja dziewczyna może zajść w ciążę?

Nie chcę jej stresować i psuć ten pierwszy raz więc wolę się zwrócić z tym pytaniem na forum, bardzo proszę o odpowiedź. Starałem się zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, ale nie wiedziałem, że należy umyć penisa przy zmianie prezerwatywy. Proszę o szczerą odpowiedź.

Nie wiem czy to istotne, ale ma ona chore jajniki - nie do końca wiem w jakim stopniu, ale wiem, że ma je chore

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

spokojnie, skoro z prezerwatywą nic się nie stało, nie pękła nie była dziurawa to nie ma ryzyka ciąży. Po za tym plemniki na powietrzu żyją bardzo krótko wiec podejrzewam że do czasu 2 stosunku pewnie były już martwe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...