Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a owulacja


Gość księżniczka Abbi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość księżniczka Abbi

Dlaczego pomimo stosowania pigułek antykoncepcyjnych nadal mam owulację i to tak samo bolesną ? Dlaczego pomimo stosowanie tych pigułek nadal mam bolesne dni przed miesiączką i samą miesiączkę. Dodam że pigułki biorę już 4 lata.

Odnośnik do komentarza

a miesiączki mogą być raz bolsne, a raz bezbolesne, tabletki antykoncepcyjne nie usuwają bólu miesiączkowego w 100%.. ja mialam bóle miesiączkowe tak mocne, że mdlałam, wymiotowałam, miałam skurcze rąk, nóg, zawroty głowy, tabletki zlikwidowały wszytskie skutki a ból jest , ale mniejszy o 80%. wiec co za tabletki ty przyjmujesz i jaki lekarz ci je przepisał? to aż NIEMOŻLIWE

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka Abbi

Nie miałam żadnych badań. Biorę Atywię.
Moje miesiączki są obfite i bardzo bolesne no i bolą mnie jajniki i mam skurcze macicy które bardzo bolą. Czuję się jakbym rodziła takie są to silne skurcze i ból macicy i jajników.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka Abbi

Usg miałam ale lekarz powiedział że według niego nie ma nic niepokojącego. Dodam że choruję na chorobę Addisona. Teraz właśnie za 6 dni dostanę okres i wszystko bardzo mnie boli - piersi brzuch podbrzusze jajniki i mam skurcze macicy. Termofor nie pomaga masaż nie pomaga tabletki też nie pomagają. Co robić ? Boli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...