Skocz do zawartości
Forum

Czy badanie na płodność jest darmowe?


Gość Madzia 3418

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madzia 3418

Witam , we wtorek wybrałam się do lekarza zrobić badanie moczu i krwi , dzisiaj byłam u lekarza .Wyniki krwi są bardzo dobre , jednak lekarka powiedziała mi , że badanie moczu jest bardzo złe ponieważ muszę zgłosić się do ginekologa bo jest jakaś niewyleczona infekcja . Współżyję od 2 lat mam stałego partnera , miałam już 2 razy infekcję a 3 razy zapalenie pęcherza . Około miesiąca temu byłam i ginekologa ponieważ miałam infekcję brałam tabletki , i wszystko było okej , dostałam okres , nie boli nie piecze mnie nic a tu się okazuje że dalej mam infekcję we wtorek idę do ginekologa . Chciałabym się zapytać , jak powiedzieć ginekolog że chciałabym wiedzieć czy jestem płodna czy mogę mieć dzieci , jakie badania robił by mi ginekolog ?! I czy te wszystkie badania są wykonywane u ginekologa ?. I czy płaci się tylko za wizytę a te badania są darmowę , chcę wiedzieć czy mogę mieć dzieci , mam 18 lat kocham się z partnerem bez zabezpieczenia od roku a nie zaszłam w ciąże . Dlatego chcę wiedzieć czy mogę mieć dzieci , jakie badania mam wykonać , czy wykonuje je ginekolog , są darmowe ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...