Skocz do zawartości
Forum

Okres w czasie ciąży


Gość magdalena0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena0

Stosujemy z chłopakiem kalendarzyk. Ostatnio zdarzyło się jednak, że nie mogliśmy się opanować. Były zabawy, pieszczoty, ale penis nie wszedł do pochwy. Tylko jej dotknął, bo zdąrzyłam zareagować (Maciek nie potrafiłby sam się powstrzymać). Na pewno nie doszło do wytrysku, ale słyszałam, że w płynie, który wydobywa się wcześniej też mogą być plemniki. Miałam okres już dwa razy, ale inny niż zwykle. Bardzo mnie bolało, co wcześniej nigdy się nie zdarzało. Czy to może być objaw ciąży? Czytałam, że można mieć wtedy miesiączkę. A może to były bzdury i to niemożliwe? A może powinno być tylko plamienie? Jest tyle "może"... Proszę nie ignorujcie mojego pytania, nawet jeśli wydaje się wam głupie. Ja naprawdę się martwię.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Podobno na początku ciąży, krwawienie jest możliwe. dzieje się tak, gdy zarodek zagnieżdża się gdzieś na uboczu pochwy. Krwawienia są wtedy skąpsze i mniej obfite. Pewność zdobędziesz, gdy zrobisz test ciążowy. Pamiętaj, że prawdziwy wynik uzyskasz, jeśli wykonasz go 10-12 dni po stosunku. Zresztą, wszystkiego dowiesz się z ulotki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że szanse na ciążę są niewielkie, ale jeśli chcesz być pewna zrób w odpowiednim terminie test ciążowy. A na przyszłość obserwuj dokładnie swój cykl - badaj śluz, mierz temperaturę, obserwuj dolegliwości, żebyś wiedziała, kiedy masz dni płodne i unikała wtedy podobnych zabaw. No i może czas pomyśleć o bardziej skutecznej metodzie antykoncepcji?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że za bardzo panikujesz. Choć jakieś prawdopodobieństwo ciąży może być, ale bardzo małe i musielibyście mieć wyjątkowego pecha (lub wyjątkowe szczęście). Porozmawiaj z chłopakiem. Wytłumacz mu, że takie sytuacje bardzo cię stresują i lepiej ich unikajcie na przyszłość, żeby już nie było wątpliwości, bo seks to ma być przyjemność, a nie kolejny powód do stresu. A poza tym kalendarzyk chyba do najskuteczniejszych nie należy. Spróbujcie gumek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna miała okres 10 dni temu i do dziś ma takie takie jakby lekkie bóle menstruacyjne, które wczoraj i przedwczoraj się nasiliły, dochodziło także do skurczy, urosły jej piersi i troszeczkę przytyła jakieś 2 kg. Czy to może być ciąża mimo okresu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...