Skocz do zawartości
Forum

Podrażnienia i grudkowany śluz z pochwy


Gość paul999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem od kilku miesięcy. Otóż moje miejsca intymne ulegają ciągłym podrażnieniom. Jak skóra w tych miejscach nie jest wysuszona, to występują jej pęknięcia, co przy oddawaniu moczu jest bolesne. Dodatkowo wydzielina ( śluz) nie jest taka jak być powinna. Jest biała i grudkowa. Czasami razem z ta wydzieliną jest niewielka ilość krwi, ale rzadko się to zdarza. Byłam z tą sprawą u ginekologa. Zbadał mnie i powiedział, że jestem zdrowa. A co do moich objawów stwierdził, że może to być uczulenie na prezerwatywy ( tych, które używamy razem z partnerem), albo że jest to coś normalnego tylko że czasami kobietom to przeszkadza i dlatego się niepokoją. Dodam tylko że zaczęłam bardzo dbać o higienę, zaczęłam używać różnych płynów do higieny intymnej i kupiłam też nawet żel w aptece na podrażnienia i NIC.
Moje pytanie jest takie : jakie są wszystkie możliwe przyczyny takich objawów? Jak to leczyć? Czy znacie jakieś sposoby? Jak nie to będę zmuszona znowu pójść do ginekologa. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...