Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 24 kg w jak najszybszym czasie?


Gość kiddinx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat, 179 cm wzrostu i waże 80 kg. Czuje się tragicznie, mam dość swojego wyglądu. Chcę ważyć 56 kg wiem ze to niedowaga przy moim wzroście ale ustaliłam taki cel. Mam motywacje itd. ale nie wiem jak się za to zabrać, jaką dietę i ćwiczenia wybrać. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Nie powinnaś tak drastycznie chudnąć szczególnie, że ustalona przez ciebie waga jest stanowczo zbyt niska. Takim sposobem zrobisz sobie tylko krzywdę. Szybka utrata wagi bowiem może doprowadzić do osłabienia organizmu, zaburzeń miesiączkowania, problemów z pamięcią i koncentracją i wielu innych.
Jeżeli chcesz schudnąć to w Twoim wieku postawiłabym na ruch i zwiększoną aktywność fizyczną. Im bardziej będziesz aktywna tym łatwiej będzie Ci wymodelować ciało oraz pozbyć się nadwagi. Spróbuj codziennie ćwiczyć przez 60 minut. Ćwiczenia możesz wykonywać takie same jak na rozgrzewce podczas wf. Jeśli nie lubisz ćwiczyć to spaceruj jak najwięcej szybkim krokiem.
Po za tym ogranicz słodycze, podjadanie pomiędzy posiłkami i kolorowe napoje gazowane. To są wszystko produkty, które posiadają bardzo dużo pustych kalorii.

Odnośnik do komentarza

racji tego że masz 13 lat Twój organizm może szybko zmieniać przyzwyczajenia bo ciało nadal się rozwija, ustal sobie cel 60 kg, uwierz mi ja mam 178 i przy takim wzroście 56 to worek kości. Zastanów się w jakim czasie chcesz schudnąć i nie bierz się za drastycznie diety bo oddadzą z podówjną siłą , lepiej mniej jeść a częściej i zdrowe jedzenie, ćwiczenia proponowałabym na sam początek zumbe itp . by przyzwyczaić ciało do wysiłku i świetnie się przy tym bawić dzięki czemu Cię to nie zdemotywuje i nie znudzi, ja ostatnio ćwicze i wspieram się preparatem jagoda acai nie jest to preparat odchudzający tylko wspomagający trawienie i regulujący apetyt polecam, najważniejszy przy zrzuceniu nadwagi jest sport i determinacja pozniej odpowiedni sposób żywienia i dużo wody !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...