Skocz do zawartości
Forum

Jak ułatwić zapłodnienie?


Gość wiewióreczkia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiewióreczkia

od pół roku sie staramy o dzidziusia. wiem że to nic wyjatkowo długiego, że nie ma co panikowac. wg lekarza tez wszystko ok. poprostu jakos nie umiemy trafic... jak to przyśpieszyć:)? staram się w podejrzane dni robic testy owulacyjne ale jak właśnie w dzien kiedy bedzie owu ułatwić poczęcie?:) sprawdzone porady:))?

Odnośnik do komentarza
Gość Patuniaa

Witam,moj cykl miesiączkowy wynosi 28 dni,trwwanie okresu ok 6 dni.Ostani okres zaczął mi się 12.03.2014 ale w czwartym dniu juz nie byl tak obfity więc 15 i 16 marca współżyliśmy oczywiście narzeczony skończył we mnie.dziś jest 19 marca a ja czuję dziwne bóle i skurcze w brzuchu nie wspomnę o tym jaka jestem ciągle śpiąca i głodna. czy może to być ciąża skoro kochaliśmy się w dni niepłodne ?? w jakim najbliższym czasie mogę zrobić test i kiedy ewentualnie znów zacząc starania o dziecko tak by sie udało

Odnośnik do komentarza
Gość tatianka

a posłuchaj może niech twój partner się trochę weźmie za siebie - jakieś ćwiczenia, suplementy (promen) to może tylko pomóc. No i koniecznie trzeba trochę odpuścić, żeby nie wywoływać presji bo jak mówi stare porzekadło - nie szukaj a znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia333

czesem trudno o zaplodnienie z wielu przyczyn, stres jest takim czynnikiem, ktory to znacznie utrudnia, niestety im dluzej sie staramy, tym stres jest wiekszy i jest trudniej... u mnie dodatkowo przez ten stres doszla suchosc pochwy, przez co wspolzycie stalo sie mniej przyjemne, czytalam tez taki artykul na ten temat: kobiecosc.info/suchefakty/baza-wiedzy/suchy-alarm-dla-przyszlych-rodzicow/ , kupilam nawilzajace globulki w aptece, pojechalismy na wymarzony urlop, troche "odpuscilismy"z ta sprawa i z urlopu wrocilismy juz z malenstwem we mnie:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...