Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle i skurcze w czasie menstruacji


Tomoe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od około pół roku(choć gdy byłam nastolatką, kilka razy też tak się zdarzało) w czasie menstruacji przez 2,3 dni odczuwam straszne bóle. Skurcze mięśni dotyczą także jelit, efektem bywa czasowa biegunka. Ostatnio w czasie okresu robi mi się słabo i naciąga mnie na wymioty.
W czerwcu poszłam do ginekologa, robiono mi cytologię: III grupa, infekcja bakteryjna. Po leczeniu (które przy okazji poskutkowało prawdopod. infekcją grzybiczą) jest znów grupa II, więc ginekolog wydaje się uspokojony. Niestety! Okres nadal trwa 7 dni- dość długo przy 30-dniowym cyklu(zwykle są regularne), a przez pierwsze dwa dni trudno wyprostować się z bólu! Przez następne kilka dni pojawiają się bóle pulsacyjne- tak jakoś kłuje w środku, mocno(kilka razy pojawia się to w inne dni cyklu). Niepokoję się.
Jutro wybieram się na badanie krwi- hormony tarczycy, FSH, LH, prolaktyna i testosteron. Planuję też zrobić USG, choć tylko zewnętrzne, bo jestem dziewicą, a moja budowa błony uniemożliwia za bardzo usg dopochwowe(wg ginekologa, u którego byłam).
Co to może wszystko oznaczać?? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...