Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji chłopaka ze strony rodziców


Gość Kika.13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hydra z Bagien

hazza

a w sumie to czego od nas chcesz ?
mamy pogadać z rodzicami ? ..... pewnie nie jestem wulkanem intelektu i dlatego nie mogę pojąć po co opisałaś swój problem ...

masz 17 lat, uczysz się i jesteś zapewne na utrzymaniu rodziców więc pole manewru masz mocno ograniczone ....

a z tym chłopakiem to napisałaś, że jesteś w związku ale że jemu zależy na Tobie a nie na seksie ..... to jak się spotykacie to co - odmawiacie ojcze nasz ?

Odnośnik do komentarza

Włos się jeży, jak czytam, co piszecie. Dziewczyn ma 17 lat, a wy jej próbujecie wbić do głowy, że przecież to śmieszne, żeby w tym wieku nie uprawiać seksu z chłopakiem? Wierzcie lub nie, ale jest jeszcze dużo rzeczy które można razem robić pomiędzy graniem w chińczyka, a seksem. Nie na tym się powinien opierać związek, nie daj sobie wmówić, że w tym wieku to oczywiste, że chłopak będzie za wszelką cenę dążył do czegoś więcej. To tak mimochodem.

Myślę, że to świetnie, że zależy mu na Tobie w ten sposób, będziecie mieli czas dobrze się poznać i naprawdę sobie zaufać. Mówiłaś rodzicom, że do niczego (jeśli dobrze zrozumiałam) między wami nie doszło? To trochę drażliwe tematy, ale jeśli już wyszły to warto wyjaśnić sprawę.

Myślę, że dużo zależy od tego, jaka była faktycznie przeszłość tego chłopaka. Można mieć złe oceny w szkole i chodzić na wagary, a można handlować narkotykami. Są sytuacje w których niestety rodzice mają rację i lepiej uczyć się na ich doświadczeniu, niż na własnych błędach.

Jesteś jeszcze bardzo młoda, nie wiadomo jak wam się poukłada. Myślę, że nie jesteś w stanie z dnia na dzień zmienić zdania rodziców, potrzebny jest czas, myślę, że przyprowadzenie chłopaka do domu to świetny pomysł. To nie musi być jakieś wielkie wydarzenie, po prostu spróbujcie się może widywać u Ciebie, żeby rodzice się z nim oswoili.

Odnośnik do komentarza

To ważne, jakie zastrzeżenia mają do chłopaka. Co sprawiło, że ma taką opinię.
Jak napisał/a/ Ankazz, mogą być błahe, mogą być poważne.
Ty się dobrze uczysz, a co z chłopakiem? Jak mu idzie nauka? Co robi?
Opisz go, to lepiej zrozumiemy sytuację.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

nikt nic takiego nie napisał.... Nikt jej do seksu nie namawia... Moim zdaniem coś w tym musi byc skoro tak bardzo go nie akceptują. Być może wiedzą coś wiecej niż Ty. Z drugiej strony dobrze by to wygladało jakby on też wykazał się jakąś inicjatywą a nie zwalał wszystko na ciebie. Niestety sam zapracował na swoją opinię, więc teraz będzie potrzebował dwa razy więcej czasu aby to odkręcić i pokazać że wydoroślał

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...