Skocz do zawartości
Forum

Biała, gęsta wydzielina o kwaśnym zapachu


Gość aniaaaia

Rekomendowane odpowiedzi

witam! Od kilku miesiecy wspolzyje z moim chlopakiem,preferujemy rowniez petting. Od tego momentu wydziela sie z pochwy biala gesta wydzielina i nie raz o "kwasnym zapachu" dodam ze czesc wydobywa sie na bielizne a wiekszosc zostaje w srodku. Wtydziela sie ona codziennie z tym ze nie towarzysza jej zadne pieczenie czy swedzenie. Czy moze to byc jakies zakazenie itp? Czy raczej organizm reaguje przy wspolzyciu?

Odnośnik do komentarza

A czy nie wygląda ta wydzielina tak, jak prawidłowa, mlecznobiała wydzielina przypominająca śluz, charakterystyczna dla trzeciej fazy cyklu? Zacznij używać lacibios femina protecta do codziennej higieny intymnej. Zawiera kwas mlekowy, chlorheksydynę i ma kwaśne pH (3,5), więc będzie Cię chronił przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi. U mnie się świetnie sprawdza i już od ponad roku go stosuję, bo chroni i fajnie łagodzi podrażnienia i pieczenie. Jest hypoalergiczny i nie zawiera mydła, sztucznych barwników i zapachów. A długo nie mogłam znaleźć dla siebie nic odpowiedniego, bo mam bardzo wrażliwą skórę okolic intymnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...