Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie endometriozy i wydzielina ze skrzepami


Gość gtrrgbhjkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gtrrgbhjkk

Jestem w trakcie trzeciego krążka, tydzień temu skończyło mi się krwawienie z odstawienia,a wczoraj zaczęły ze mnie wychodzić jakieś strzępy. Nie muszę nawet używać podpasek, tylko takie strzępy wychodzą. Mój ginekolog podejrzewa u mnie endometr*izę, ale aby to sprawdzić trzeba wykonać laparoskopię. Zalecił wizytę u urologa (wszystko dobrze) i gast*ologa (pani powiedziała,że raczej nie jelita, też pytała o endo, dostałam leki na poprawę pracy jelit,ale nic nie dały, mam kontr*le 28.11). I zastanawiam się czy jest sens czekać tak długo,w związku z tymi strzępami. I czy nie lepiej zadzwonić we wt do mojego gin,powiedzieć o sytuacji. Tylko nie chce panikować, może to nic takiego.? Co myślicie? pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość gtrrgbhjkk

dzwoniłam dzisiaj do mojego gin, w sob dostałam jakiś dziwnych strzępów, już przeszło. powiedziałam,że cały czas mnie boli - kazał używać krążka bez przerwy na miesiączkę, i w połowie następnego cyklu zadzwonić do niego czy jest lepiej. nie za bardzo wiem co ma to dać? nie robienie przerwy? zapomniałam dopytać, byłam załamana tym,że znowu tak długo, musiałam pilnować,żeby się nie poryczeć.
czy któraś wie może po co takie coś? co ma to dać? i co jak nie da?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...