Skocz do zawartości
Forum

Tabletka 72 po a zmiana charakteru okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mianowicie zaliczyliśmy z dziewczyną wypadek (pękła nam prezerwatywa), po kilku godzinach od faktu zastosowaliśmy tabletkę 72 po. Dziewczyna miała standardowe objawy i po kilku dniach miała okres lecz nieco krótszy niż zwykle (dokładnie miesiąc temu). Teraz mówi że boli ją brzuch i ma mdłości. Po tamtym wypadku nie uprawialiśmy seksu tylko drobne pieszczoty i peeting (dotykałem penisem jej narządów). Chciałem zrobić z Nią test ciążowy ale ona nie chce i strasznie się tego boi. Jaka jest szansa że dziewczyna może być w ciąży, czy to objawy czy tylko sobie wmawia z racji stresu? Kiedy może spodziewać się okresu i jak bardzo może się on przesunąć?

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj okres po tej tabletce jest krótszy jesli wzieliście ją do 24 h po wypadku myśle ze wszytsko jest ok i ciazy nie ma. ona działa do 98 %, czesto z nerwów obaw ze jest sie w ciązy sa wpajane różne objawy, radzę zrobić test i wtedy już nie będzie się tak denerwowała tylko sie utwierdzi ze nie jest w ciąży. Ile macie lat?

Odnośnik do komentarza

Mówiłem jej że z racji stresu i obaw będzie dostrzegać u siebie oznaki ciąży. Boi się chyba nie tyle testu co tych kilku minut w takim stresie. Może uda mi się ją jakoś namówić. Po "przygodzie" z prezerwatywą poszliśmy do lekarza żeby przypisał tabletki antykoncepcyjne. One co prawda też nie dają 100% pewności ale zawsze to lepsze zabezpieczenie. A czemu pytasz o wiek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...