Skocz do zawartości
Forum

Brak wiary w siebie i odwagi do zmian


Gość sonia666

Rekomendowane odpowiedzi

mam duzy problem wiem ze bedziecie mnie wysylac do psychologa ale odrazu odpowiem ze gdybym miała tyle odwagi to dawno bym tam poszła.Ale to nie w tym rzecz chodzi mi o to ze od kd jestem ze swoim mezem to stacilam wszystko to znaczy wiare w siebie poczucie wlasnej wartosci itd.nie wiem co mam z tym zrobic chce cos zmienic w swoim zyciu ale nie wiem czy mam az tyle odwagi bo wydaje mi sie ze nic nie potrafie wszystko mnie przerasta czuje sie przytloczona wlasnym zyciem a nie jest doskonale mąz ciagle smsuje z innymi kobietami spotyka sie z nimi i co jeszcze nie wiem a ja oczywiscie nie potrafie nic z tym zrobic we wszystko mu wierze chociaz tak naprawde wogole w to nie wierze.To jest wszystko pogmatwane

Odnośnik do komentarza

Droga Soniu. Przedstawiłaś bardzo małą ilość informacji - i to jest w tym momencie największy problem - ciężko cokolwiek stwierdzić. Na podstawie tego co piszesz, wnioskować można, ze problem rozpoczął się od czasu "bycia z mężem". Być może potrzebujesz tego, czego nie otrzymujesz właśnie od osoby, która w zasadzie będąc mężem musi być Ci bliska. Może czujesz się zaniedbana, niedoceniona lub niedowartościowana? Najlepszym krokiem jest rozmowa z mężem o potrzebach, o poczuciu własnej wartości.... smsy męża z innymi kobietami to już chyba zupełnie inny temat, który powinnaś oczywiście również poruszyć - jeśi Ci to przeszkadza. Pamiętaj, to Twoje życie. Nikt go za Ciebie nie zmieni na lepsze! A jeśli Twoje samopoczucie jest bardzo złe, to warto przypomnieć sobie dobre czasy i walczyć o to żeby wrócily. Owszem tak jak napisałaś, polecam wizytę u psychologa. Jeśli nie masz na tyle odwagi - może zacznij od terapii On-Line - za pośrednictwem komputera. Warto coś zmienić!

Odnośnik do komentarza

Rozmowy juz przerabialam i zawsze slysze to samo czyli'' ok postaram sie to zmienic''I nie chce zeby ktos zmienil za mnie zycie tylko mi pomógł mi to zrobić powiedział od czego zacząć co kolwiek żebym wiedziała za co sie najpierw zabrać.Aha wspominałaś coś o on-line czy jest taka mozliwosc na rozmowe z psychologiem ?

Odnośnik do komentarza

Droga Soniu - polecam w pierwszej kolejności zabrać się za lepszy stosunek do samej siebie! Przeanalizować swoje sukcesy, wyniki w nauce - dowartościować się. Pamiętaj, że np jak zdasz dobrze egzamin maturalny - będziesz z siebie dumna i samoocena wzrośnie. Ustal sobie cele na najbliższy czas. Małe cele. Potem dojdziesz do tych większych. Jesli będziesz przygotowywać się do egzaminu na bieżąco, małymi krokami - to końcowy egzamin będzie prosty i wystarczy powtórka. Jeśli masz jakieś zainteresowania - rozwijaj je. Pamiętaj, że studia zazwyczaj związane są właśnie z zainteresowaniami! Warto robić i kontynuować naukę w kierunku, który nas interesuje. Jeśli chodzi o terapię on-line - wpisz w wyszukiwarce. Na pewno pojawi się Kilka wyników :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...