Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie przydatków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
5 miesięcy temu będąc u mojej ginekolog, Pani doktor stwierdziła u mnie zapalenie przydatków, miałam bóle podbrzusza (również podczas stosunku), po okresie pojawiał się brązowawy śluz trwający kilka dni po okresie. Od razu będąc na badaniu zrobiłam cytologie która wyszła 2 grupa przez chorobę bo był stan zapalny. Brałam antybiotyki przez dwa tygodnie po czym poszłam na kontrole,oczywiście wszystko zostało wyleczone. Niestety dwa miesiące temu zauważyłam że po dwóch ostatnich miesiączkach brązowawy śluz powrócił i trwa około 3-4 dni po okresie. Nic poza brązowymi upławami mi nie dolega, nie boli mnie podbrzusze. Czy jest możliwe że zapalenie przydatków znów wróciło? A jeśli nie to w takim razie skąd znów pojawiający się brązowawy śluz? Dodam jeszcze że mam bardzo bolesne miesiączkowanie i miesiączke mam nieregularną. Z góry dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja też mialam zapalenie przydatków i z tego co powiedzial mi mój ginekolog to one jeśli są dobrze wyleczone to nie powracają prawie wogole a napewno nie po takim czasie. Ta brązowa wydzielina może oznaczać jakieś zapalenie dróg moczowych lub jakas inna infekcja w pochwie. Nie ma się czego bać, ale lepiej zgłoś się do ginekologa bo nigdy nic nie wiadomo. Każdy organizm jest inny. Życzę powodzenia i trzymam kciuki oby to nie bylo nic takiego:-)

Odnośnik do komentarza
Gość szmaragdowe pole

U mnie bolesne miesiączki świadczyły o endometriozie ale skoro miałaś usg i poza zapaleniem przydatków nie było torbieli to nie masz się czym martwić. Takie upławy mogą świadczyć o początku infekcji, zrób sobie siedmiodniową kurację invagiem, mi przy upławach i pieczeniu okolic intymnych zawsze pomaga. Jak nie będzie lepiej wybierz się na konsultacje do lekarza, lepiej na zimne dmuchać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...