Skocz do zawartości
Forum

Szczypanie cewki moczowej i warg sromowych


Gość SzukamPilniePomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SzukamPilniePomocy

Pisze bo mam powazny problem. Od dluzszego czasu leczylismy z mezem infekcje bakteryjna. W koncu bylo wszystko ok. Przez tydzien...nagle zaczelo mnie wszystko szczypac. Myslalam ze to zapalenie z cewki...ale wyniki moczu byly czyste! Zmiemilam gin, nowy powiedzial ze wszystko mam ok. Nie wierzylam. Czula ze wargi sromowe i cewka i wszystko zewnatrz płona! Drugi raz mocz. Kolejny gin. Kolejna pozytywna opinia!! Nie wiem co juz robic, powli brak mi lekrzy a szczypanie jst nieznosne! I nawet golym okiem widac ze cewka i wejscie do pochwy sa takie jakby nabrzmile i inne:-( co mam robic?!

Odnośnik do komentarza
Gość SzukamPilniePomocy

biorę już od daawna doustnie pobiotyk i co 2 dni lactovaginal...nie wiem co już zrobić. zastanawiam się czy to nie grzybica- tego jeszcze nie mialam...ale w pt byłam u gin i mówił że "wewnętrznie" mam wszytko ok. A to tak wygląda jakby wszytko zewnątrz było. Pójde dzisiaj znów...ale już nie mam siły. Czy powinnam jescze raz zrobić badanie moczu? Albo znów wymaz? Proszę o pomoc, musze może gina nakierunkowac....bo żaden z 3 nie widzi niczego:(

Odnośnik do komentarza
Gość SzukamPilniePomocy

już też się zastanawiałam. wymienię proszki i płyny na takie niemowlęce. Używam lactacyd ale też wymienię. Poprostu już mi brakuje sił! Najpierw to leczenie bakterii teraz niewiadome "coś". Coraz bardziej myślę, że to grzybek. Mam wszytko zewnątrz takie powiększone i hmm, bardzo jasnoróżówe... i jakby upławy nagle takie serkowete, wg definicji to własnie grzybica. Ale może być tylko na wargach sromowych i cewce? W pt lekarz mówił że wszytko w najlepszym porządku a to żę mnie piekło wg niego to tak jest jak sie "nadrabia" flora bakteryjna pochwy po infekcji...

Odnośnik do komentarza
Gość SzukamPilniePomocy

byłam wczoraj wieczorem u gin...stwierdziła że gdyby nie znała moich wczesniejszych problemów by powiedziała że symujuję!!!... mam jedynie zaczerwienione lekko (wg niej) wargi sromowe...powiedziała żebym sobie kupiła jakies globulki z kwasem hilaurolowym...zaaplikowalam na noc mucovaginal. jakos super poprawy nie było:/

Odnośnik do komentarza

A używałaś żel lacibios femina? Ja mam bardzo wrażliwe okolice intymne i wystarczy jak dłużej pochodzę w koronkowej bieliźnie czy w obcisłych spodniach i od razu pojawiają się otarcia i pieczenie stref intymnych. Smaruję je wtedy tym żelem i szybko czuję ulgę i otarcia się ładnie goją. Żel LF zawiera też kwas mlekowy i ma pH 4,5 dlatego stosowany codziennie chroni przed infekcjami. A jak czujesz jakieś problemy ze strony cewki moczowej to łykaj preparaty bogate w żurawinę lub jedz suszoną żurawinę, łykaj witaminę C i dużo pij. I spokojnie, spróbuj się nie martwić dolegliwościami. Powoli powinno się poprawiać. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...