Skocz do zawartości
Forum

Jak wycieracie swojego penisa po umyciu?


r-r220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie do forumowiczów płci męskiej. Jak wycieracie swojego penisa po umyciu? Pytam, gdyż ja często po wytarciu odnajduje po odciągnięciu napletka jakieś "śmieci" na powierzchni penisa. Jest to zaraz po dokładnym umyciu, więc nie ma mowy o niezachowaniu odpowiedniej higieny. Boję się, że te "śmieci" mogą dostać się do cewki moczowej i wywołać poważne infekcje. Pytanie moje, czy ktoś miał/ma podobny problem i jak radzi sobie z oszuszaniem penisa (szczególnie pod napletkiem), tak aby ewentualne śmieci, "fafroki" :) itp. nie przedostawały się z ręcznika na penisa, bo przecież nie będę za każdym razem po wytarciu dokładnie oglądał penisa i ściągał każdego frędzla.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

to że Ty nie miałeś to jescze nic nie oznacza, czesto u mężczyzn jest tak że infekcje przebiegają bezobjawowo. Niestety u kobiet tak to nie wygląda, wiec jeśli Twoja partnerka skarźy się na nawracające infekcje miejsc intymnych to możeliwe że przyczyną jesteś TY

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że trzeba ściągnąć napletek i myć całego penisa. Nie wyobrażam sobie tego nie robić. Trzeba myć codziennie i tę część penisa nie tylko dla higieny ale też dla dobrego samopoczucia. Ci co tego nie robią muszą tam po prostu śmierdzieć, nie mówiąc już o współżyciu seksualnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...