Skocz do zawartości
Forum

Trudna sytuacja w pracy


Gość Aniuch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przeczytałam

Nie zrozumiałaś.
Ja nie napisałam, że masz być szczera w stosunku do kierownictwa. Ona dla nich jest świetnym pracownikiem czy się to Tobie podoba czy nie i gadaniem na nią raczej nic nie wskórasz. Potrzebujesz pieniędzy i świętego spokoju w pracy, więc możesz spróbować sprytem. Natomiast mój pomysł nie musi Ci się podobać i nie musi być najlepszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Dlatego jakbyście miały procent z całego utargu podzielony pomiędzy Was( po równo, czy tam inaczej), a nie że każda urabia swoje procenty atmosfera byłaby lepsza.
Klienci też widzą te przepychanki i to nie jest dobre dla wizerunku firmy, a jak będziecie miały wspólny procent z utargu i tak będziecie się starały "nabić" jak najwięcej, ale jako drużyna.

Odnośnik do komentarza

~przeczytałam
Dlatego jakbyście miały procent z całego utargu podzielony pomiędzy Was( po równo, czy tam inaczej), a nie że każda urabia swoje procenty atmosfera byłaby lepsza.
Klienci też widzą te przepychanki i to nie jest dobre dla wizerunku firmy, a jak będziecie miały wspólny procent z utargu i tak będziecie się starały "nabić" jak najwięcej, ale jako drużyna.

Obawiam sie tylko, ze ona nie zechce takiego ukladu, gdzie bedzie musiala sie z innymi dzielic, bo teraz ma wszystko. No i jak zostanie ich zwierzchniczka, to dopiero wtedy moze zaczac sie panoszyc i gnoic dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ano.
Dlatego może właśnie spróbować połechtać jej ego i podgadać że pracuje tu tyle czasu, że powinna dostać jakiś awans, zostać wyróżnioną. Albo to zrodzi w niej bunt na pracodawców, albo jakby się udało - "nasycona" uspokoi się. Albo jak piszesz będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...