Skocz do zawartości
Forum

Różowo-rdzawa wydzielina z pochwy


maalinnaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,
mam pewien problem a mianowicie chodzi o to że 4 dni temu ( tj czwartek ) miałam dostać miesiączkę ,dodam że mój cykl ma 30 dni . Od piątku / soboty zauważyłam u siebie na wkladce higienicznej taką dziwną wydzielinę ... ni to blado różowe , ni to rdzawe ale pojawia się . Piersi mnie bolą ale miesiączki dalej nie ma. Pomyślałam że może jestem w ciąży i zrobiłam test ale pokazała się jedna kreska na oby dwu więc nie jestem w ciąży , Czy jest możliwość że to za wcześniej , Dodam że nie zabezpieczamy się z narzeczonym ( seks przerywany ) i jest możliwość że doszło do zapołnienia. Czy ktoś może mi pomóc ? Jestem w rozsypce , nie wiem co robić ...
Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedz .

Odnośnik do komentarza

powiem Ci że ja też coś takiego miałam, miałam dostać okres i dostałam go 6 dni później ale mój okres wyglądał jak plamienie potrzebowałam z 2 podpasek dziennie na dzien i na noc ... sprawdzałam w dzień spodziewanej miesiaczki testem czy jestem w ciąży i też mi pokazało 1 kreske, ale zaczełam częściej biegać do wc, mam parcie na pecherz a siekam niewiele, i mam nudności bez wymiotów... dzisiaj ide do lekarza zapytać się co mi jest ... Więc ty też się do niego wybierz, bo to może być ciąża a może być infekcja... ja podejrzewam to drugie bo dostałam jeszcze białej serowatej wydzieliny więc ciąży nie podejrzewam juz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...