Skocz do zawartości
Forum

Wykorzystywanie w pracy


Gość zapracowana1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 25 letnia pracownica biura prasowego pewnej firmy. Mam wrazenie, ze ja jako swiezak (2 lata temu skonczylam studia i dostalam prace) jestem lekko wykorzystywana. W biurze spedzam ponad 11 godzin, a placa mi za jedyne 8! Mam to gdzis zglosic? Macie kobitki jakies takie doswiadczenia? To normalne tyle pracowac? Jestem juz potownie zmeczona.! Pomocy! Dziekuje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A uczyliśmy się kiedyś w szkole,że kapitalizm to wykorzystywanie człowieka przez człowieka...,
nasi dziadowie walczyli o 8-godzinny dzień pracy i co!?

Niestety tak będzie na rynku dopóki bezrobocie nie spadnie do 2%,byłoby to takie "zdrowe" bezrobocie.

Póki co pozostaje pomysł i założenie własnej firmy lub szukanie innej pracy,
nic innego nie możesz zrobić,jedynie to zrezygnować.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

po pierwsze jaka masz umowę? Zlecenie, dzieło czy na stałe. Jeśli te dwie pierwsze to za dużo nie podziałasz jeśli masz umowe na stałe to możesz iść do sądu pracy ale... licz się z tym że to ostateczność, bo mogą Cię wywalić.
Innym wyjściej jest tak jak kawa mówi - założenie własnej firmy lub ewentualnie poszukanie innej pracy

Odnośnik do komentarza

Ja bym na twoim miejscu porozmałam spokojnie z pracodawcą. Jeśli się da oczywiście. Nie wiem co to za człowiek. Jest na rynku ciężko o pracę. Trzeba to załatwić z ogromną dyplomacją, żeby sobie zwyczajnie nie pogorszyć sytuacji. Ale ja bym pogadał, czy nie dałoby się jakoś pozostać przy 8-9 godzinach pracy, powiedz, że możesz zostawać godzinkę dłużej w pracy, ale nie więcej, bo masz dodatkowe zajęcia. Czy dałoby się to jakoś załatwić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...