Skocz do zawartości
Forum

Brak wrażeń i życie we własnym świecie


Rekomendowane odpowiedzi

a może po prostu jesteś wredna, zła i ogólnie zasługujesz na to żeby cierpieć... no nie wiem, takie domysły :) ..są i tacy ludzie na tym świecie, padło na ciebie. A jeśli chodzi o twoje pytanie, to odpowiedź brzmi: tak, jesteś nienormalna. Nie obraziłem dziś jeszcze nikogo przez neta a nie chciałem mieć straconego dnia... ;)

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

Dziecko szczęścia, nie zaczęłaś pisać że masz problemy. Pisałaś tylko że jesteś wredna i cieszy Cię to, że gnębisz innych. A potem się głupio pytasz czy jesteś nienormalna. Nie prosiłaś o pomoc, wręcz przeciwnie: "nie mam niskiej samooceny". Przepraszam jeśli Cię obraziłem. I wierz mi, pewnie ale nie masz gorzej.

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

z początku jestem milutka jak baranek a za moment coś mnie walnie i gadam głupoty czepiam się staje się nie do zniesienia, nie wiem czemu , momentalnie robie się strasznie podła i nie miła, wypominam każdemu coś co zrobił źle a za moment przepraszam i tak w kółko, jak to zmienić ? kiedyś taka nie byłam ale od jakiegoś roku tak jest , staram się zmienić , ale nie umiem , pomocy . !!! ;(

Odnośnik do komentarza

Angelika96
z początku jestem milutka jak baranek a za moment coś mnie walnie i gadam głupoty czepiam się staje się nie do zniesienia, nie wiem czemu , momentalnie robie się strasznie podła i nie miła, wypominam każdemu coś co zrobił źle a za moment przepraszam i tak w kółko, jak to zmienić ? kiedyś taka nie byłam ale od jakiegoś roku tak jest , staram się zmienić , ale nie umiem , pomocy . !!! ;(

"Nie gnębie innych, źle sie wyraziłam, pozwalam się obrażać i gnębić żeby tylko móc z kimś porozmawiać"

To jak w końcu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...