Skocz do zawartości
Forum

Jak zapomnieć o przyjacielu?


ja30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian
41 minut temu, Gość Zdradziłam:((( napisał:

Niestety prawda stara jak świat, prędzej czy później coś zaczyna być między osobami przeciwnej płci. A zwłaszcza gdy oboje są atrakcyjni... Przykro mi, że trafiłeś na taką osobę, że dawałeś się wykorzystywać z miłości, ale nie jest ona jedynie temu winna, bo Ty też się dawałeś. Ciężko jest się odciąć od ludzi, którzy coś zaczną dla nas znaczyć, coś w nas zmienią, przekroczą granice. I się wtedy robimy bardzo naiwni. Człowiek jest skomplikowaną istotą, bo bardzo uczuciową. Na okrągło ktoś kogoś rani, ktoś cierpi, ktoś jest zranionym... Myślę, że i dawniej tak było, bo burzliwe historię się zdarzały przecież w poprzednich stuleciach, ale teraz to jest jakby jeszcze łatwiej o takie chore akcje... Łatwiej o zdradę. Czasy mamy jakie mamy, wiele nas niszczy. Trzymaj się Sebastian, dobrze, że w końcu się uwolniłeś z tej toksycznej relacji, ale nie nazywaj jej "kurwą", bo nienawiść do niczego nie prowadzi. Wybacz i zapomnij.

Zero szacunku i współczucia dla takich osób... Niech gnije... 

Odnośnik do komentarza
Gość Zepsuta26latka
2 minuty temu, Gość Sebastian napisał:

Zero szacunku i współczucia dla takich osób... Niech gnije... 

? Ty jesteś ofiarą, więc Twój żal jest uzasadniony, ale fakt jest po prostu taki, że się dawałeś z tej miłości. Człowiek jest kruchy. Wybacz jej.

 

Jakim cudem odpisałeś w ogóle tak szybko? Ja nie mogę spać, a rano do pracy. Matko, co ja robię z życiem. Co to za życie .... Nie chce mi się żyć, bo za dużo złego się wydarzyło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...