Skocz do zawartości
Forum

Czy odezwać się do chłopaka poznanego na dyskotece?


Gość Nie Vergessen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nie Vergessen

Witam, mam pewien problem, ktory nie chce mi z glowy teraz wyjsc a mianowicie poznalam na imprezie pewnego chlopaka przez przypadek i tak od slowa do slowa zaprosil mnie do tanca zatanczylismy kilka piosenek po czym podziekowalismy sobie i on poszedl do stolika a ja poszlam szukac swoich znajomych,a pozniej kiedy go widzialam to tanczyl z jakas inna dziewczyna nie wiem czy to byla jego znajoma czy nie ale przyznam szczerze wpadl mi on w oko i na pewnym portalu go znalazlam wiem juz jak ma na imie i wgl. I tu pojawia sie problem bo zazwyczaj kiedy to ja zaczynam zagadywac to chlopak jakos nie bardzo jest tym zainteresowany i odwrotnie jednak u niego skonczylo sie to na tancu i mysle ze juz pewnie o mnie nawet nie pamieta. Nie wiem co mam w tym przypadku zrobic czy napisac do niego albo lepiej nie warto bo skoro nawet nie zapytal o moj nr.to moze nie jest zainteresowany... Sama nie wiem czy nie za duzo sobie wyobrazam i co bym miala mu wgl.napisac ? Prosze podzielcie sie jakas madra rada bo jestem w kropce a chodzi mi to po glowie i nie chcialabym przegapic okazji moze na fajna znajomosc.. Prosze!

Odnośnik do komentarza

To trochę jakbym słyszał pytanie: mam zjeść kanapkę z serem czy z kiełbasą? :D To Twoja decyzja, sama musisz wiedzieć czego chcesz, podejmować decyzje za które weźmiesz odpowiedzialność, nikt tego życia za Ciebie nie przeżyje. Albo inaczej: sama odpowiadasz za swoje szczęście. No ale skoro już pytasz: RYZYKUJ!! Chociaż SMS nawet trudno nazwać ryzykowaniem.

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...