Skocz do zawartości
Forum

Choroba psychiczna mamy


Gość Hedoniusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od dłuższego czasu mam duże problemy w domu. Mieszkam z rodzicami, ojciec schizofrenik, matka też nienormalna. Te codzienne awantury świdrują mój mózg, wyniszczając mnie od środka. Ojciec o byle co robi karczemne awantury, życząc mi żebym zdechł na najgorszą chorobę onkologiczną i się przy tym żegna. Matka cały czas z nim wojuje. W domu panuje totalny syf, w zeszłym roku zalęgły się muchy, które z trudem wybiłem. Szyby w drzwiach pobite. Matka pobiła wszystkie szklanki i talerze bo co chwila coś jej z rąk leci. Pije własny mocz, przechowuje go w słoikach, sika do wanny i załatwia się w gazetę którą gdzieś póżniej chowa. Powiedzcie co to za choroba, bo chorobą chyba jest robienie takich rzeczy? Ona twierdzi że jest normalna. Pokierujcie mną jak dalej żyć, bo ja nie wiem co mam już robić 8-/

Odnośnik do komentarza

~znamie odizoluj się od tego typu informacji, których na dodatek nie da się zweryfikować bo i sam sfiksujesz. Serio.

~Hedoniusz
Nie znajduję lepszej rady jak Ośrodek Interwencji kryzysowej. Poszukaj najbliższy siebie i tam przedstaw swój problem.
Czy choroba ojca jest zdiagnozowana przez lekarza psychiatrę i czy jest leczona? Czy Twoja mama próbowała zasięgnąć opinii psychologa? Czy Ty sam rozmawiałeś z psychologiem? Czy jesteś pełnoletni?
Nie wiem, co mam powiedzieć na to co napisałeś; że to przykre to zdecydowanie za mało.
Na pewno nie powinieneś przebywać i wychowywać się w takich warunkach.
Czy te awantury dotyczą zawsze Ciebie? Czy dochodzi do użycia przemocy fizycznej? Czy awantury zdarzają się w obecności matki?
Trzymaj się i odpisz. Na razie.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...