Skocz do zawartości
Forum

Skąpe krwawienie i test ciążowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Biorę tabletki antykoncepcyjnie regularnie od 4 miesięcy, aktualnie jestem w trakcie 5 opakowania. Po 3 opakowaniu wystąpiło u mnie mało obfite krwawienie, ginekolog powiedział, że moje endometrium jest małe i nie ma co się złuszczać. Po 4 opakowaniu krwawienie znów było mało obfite, trwało 2-3 dni z czego tylko w ciągu jednego dnia miałam krwawienie nadające się na użycie tampona, na resztę dni wystarczyły grubsze wkładki higieniczne. W sobotę zaczęłam nowe opakowanie tabletek, po 3 dniach zauważyłam w śluzie smużkę krwi, jednak była to pojedyncza sytuacja, która więcej się już nie pojawiła, tego samego dnia gdy widziałam tą smugę krwi w śluzie rano wykonałam test ciążowy, ponieważ jestem panikarą i byłam zdenerwowana wyglądem mojego ostatniego krwawienia z odstawienia... wyszedł negatywny. Stąd też moje pytanie... test został wykonany po krwawieniu, które wystąpiło ale nie było bardzo obfite, jednak od ostatniego stosunku minęło 10 dni, czy taki test jest wiarygodny ? Czytałam, że poziom hormonu HCG wzrasta znacznie po terminie miesiączki. Dodam, że tabletki zażywałam co do minuty, o żadnej nie zapomniałam, jednak jak zawsze panikuję.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...