Skocz do zawartości
Forum

Filozofowanie i wybieganie w przyszłość


Gość filozofffff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filozofffff

witajcie,

czesto slyszałem tekst - nie filozofuj.
Ale dopiero ostatnio, gdy kończyłem zwiazek i przechodził on w fazę przyjacielska, była kobieta zaczeła zarzucać mi, iż zbyt filozofuje i zbyt wybiegam z teoriami w przyszłość. Sam teraz to widzę i sam czuje, ze mnie denerwuje. Skąd to się bierze albo przynajmniej jak to opanować?

Odnośnik do komentarza

~fdfgfred
taki już jesteś. Jedni będą gadać i gadać i i tak nie będzie wiadomo o co im chodzi a drudzy walą prosto z mostu o co im biega.

To prawda, co piszesz. :)))))))))
Jednak, z drugiej strony, chyba nie jest takie oczywiste, czy autorowi wątku o to właśnie chodzi. Fiozofffff, może podasz jakiś konkretny przykład swoich zachowań?

Odnośnik do komentarza
Gość filozofffff

franca
~fdfgfred
taki już jesteś. Jedni będą gadać i gadać i i tak nie będzie wiadomo o co im chodzi a drudzy walą prosto z mostu o co im biega.

To prawda, co piszesz. :)))))))))
Jednak, z drugiej strony, chyba nie jest takie oczywiste, czy autorowi wątku o to właśnie chodzi. Fiozofffff, może podasz jakiś konkretny przykład swoich zachowań?

Akurat jestem osobą, która mówi w wiekszosci przypadków czego chce, czasem dobitnie. Chodzi raczej o odpłynięcie z tematem, skupienie się na każdym detalu zachowania / słowa. Analizowanie wielu rzeczy krok po kroku, by nie przeoczyc niczego, a zarazem nie potrafię stwierdzić, co jest tym mniej istotnym detalem, a co ważna kwestią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...