Skocz do zawartości
Forum

Okazywanie uczuć i zainteresowania ze strony chłopaka


Gość 21natalia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 21natalia21

moj chlopak z ktorym jestem juz poltora roku stal sie jakis dziwny. na poczatku dawal mi prezenty i wogole. teraz jak mowie mu dyskretnie ze moja siostra dostala kwiaty to mowi "a po co takie cos". chcialam kupic sobie nowa torebke to powiedzial"dam ci pieniadze" a ja na to ze mu oddam(ja nie pracuje) a on"no dobra". jego tata jest bardzo skapy i do tego alkoholik. co mam zrobic? czuje sie zaniedbywana.

Odnośnik do komentarza

hahahahaha, ale masz problemy ! Nie pracujesz, oczekujesz od chłopaka prezentów . Co znacyz,że jego tata jest skąpy i do tego alkoholik. Z kim będziesz się wiązać? Może jest oszczędny?
Że nie daje Ci kwiatkow, to może o tym nie wie,że lubisz, Moja koleżanka znowu jak dostaje kwiatki, to zrzędzi że ona ma w d... zieleninę. Tak żle i tak niedobrze. Wystarczy porozmawiać. Partnerzy czasami sie nie domyslają sami z siebie.Każdy jest inny.W czym masz problem,że nie porozmawiasz z nim szczerze? O wszystkim. Może masz za duże oczekiwania, a sama niewiele wnosisz?

Odnośnik do komentarza

Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Możliwe, że zachowuje się tak dlatego, że ma jakieś problemy, bądź może sprawiłaś mu jakąś przykrość, choćby nie wiedząc, że to robisz. Powodów może być mnóstwo. Na początek, nie możesz od razu panikować, że stracił zainteresowanie Tobą, że chce zerwać, a to to, a to to... Miałam bardzo podobną sytuację, mój chłopak olewał mnie przez dosyć długi czas (ok. 2-3 tygodni), pisząc mi, że wszystko w porządku. Okazało się, że zrobiłam coś, czym co sprawiło mu przykrość, robiąc to nieumyślnie.
Moja rada taka, porozmawiaj z tym chłopakiem i powiedz mu, że masz wrażenie, że od oddalacie się od siebie, porozmawiajcie o tym szczerze. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...