Skocz do zawartości
Forum

Złe zachowanie dziecka przy braku reakcji rodziców


Gość księżniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość księżniczka

Dzisiaj mój 7-letni siostrzeniec powiedział do mnie że jestem k...wą. Siostra kompletnie nie reaguje na to co on mówi i co robić a ja nie chcę aby tak odzywał się do mnie. Co mogę zrobić ? Co wy byście zrobili na moim miejscu ?
Wielokrotnie próbowałam rozmawiać o tym ze siostrą ale ona nie chce i twierdzi że jej syn jest grzeczny.
Bardzo często szwagier każe temu dziecku rzucić czymś we mnie. To dziecko chodzi z nożem po domu i nawet swoją nianię uderzył i groził nożem.

Odnośnik do komentarza

Z tego co opisujesz, to z Twoją siostrą i jej mężem jest coś nie tak ;/ A to jest już bardzo przykre.
Gdybym była na Twoim miejscu, w momencie kiedy siostrzeniec odezwałby się do mnie w jakiś brzydki sposób, wzięłabym go gdzieś na bok, posadziła przed sobą i na spokojnie wytłumaczyła, że zrobił źle, że tak nie wolno, że powinien przeprosić itd.
A co do rodziców małego to może warto postraszyć ich policją? Powiedz, że nie pozwolisz krzywdzić małego, a oni nie są zbyt odpowiedzialnymi rodzicami... Może Twoje słowa jakoś na nich wpłyną.

Odnośnik do komentarza

MÓJ siostrzeniec tez do mnie się zle odnosi ma 10 lat ostatnio rzucił się na mnie i powiedział czy ja chce w morde wyzwał od głupiej i debilki jak powiedziałam siostrze ze ma mnie przeprosić to ona od tej pory nie rozmawia ze mną on jest wystarczająco duzy i wie co mówi .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...