Skocz do zawartości
Forum

Czy w życiu kocha się tylko raz?


Gość Adrianne

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na prawdę, to nigdy, nikt z nas nie będzie miał możliwości w ciągu swojego życia wypróbować nawet ułamka miłości jakie mielibyśmy szansę przeżywać.
Kochać można wiele razy i najczęściej okazuje się, że ta następna miłość jest bardziej intensywna, bardziej prawdziwa, bardziej dojrzała. Niektórym udaje się znaleźć właściwego partnera przy pierwszej miłości a niektórzy muszą przeżyć wiele rozczarowań zanim doznają tej prawdziwej .

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem kochać można wiele razy. Przecież ludzie są w długoletnich związkach i się rozstają. Ja sama przed ślubem byłam w 4 letnim związku, kochałam go bo inaczej nie byłabym z nim ale potem kłotnie, oddalanie się, i różne plany na siebie. Potem po roku poznałam swojego męża i pokochałam go jeszcze mocniej i jeszcze trwalej... i tak jest do tej pory a już mineło znacznie więcej czasu niż 4 lata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...