Skocz do zawartości
Forum

Wahania b-hcg i ból piersi po przedwczesnym poronienieniu


Gość Kamilapl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamilapl

Witam. Mam pewien problem i w sumie nie wiem co o tym sądzić a że mieszkam w uk moje możliwość niestety są dość ograniczone.
22.06 dostałam miesiączke trwała tak jak zawsze 4 dni jednak po niej zaczęły mnie boleć piersi co nigdy się nie zdarzało zrobiłam test ciążowy i wyszła słaba 2 kreska.poszłam więc do lekarza lecz on stwierdził że test jest negatywny( w uk ciąże potwierdza zwykły test i muszą być 2 takie same kreski) wysłał mnie więc na betę która 27 wynosiła 96 . W pon powtorzono i wyszło 346 .dodam że cały czas plamilam najpierw na brązowo później ciemna krwią.05,07 plamienia ustapily jednak 6,07 dostałam boli jak przy okresie i zaczęłam plamic żywa krwią.zrobiono mi betę i spadła do 246. Na następny dzień miałam usg na którym nic nie byli widać. Stwierdzono przedwczesne poronienie.08.07 beta wynosiła 189 tydz później 170 . 17.07 powtorzono betę która wzrosła do 264. Musiałam natychmiast wstawić się w szpitalu podejrzewano ciąże pozamaciczna.jednak na usg nie było żadnej ciąży.kazano odczekać 4 tyg i spr betę. 28.07 dostałam znów miesiączke. Dość szybko bo po 21 dniach od poronienia( poprzednie cykle 34-36 dni) a test nadal wychodzi z 2 kreską dodatkowo od wczoraj ból piersi.dodam też ze ok tyg po krwawieniu poprzednim kochalismy si. Bez zabezpieczenia.czy jest możliwa kolejna ciąża? czy bardziej prawdopodobne jest to że to ciąża pozamaciczna proszę o odpowiedz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...