Skocz do zawartości
Forum

Zmiana zachowania wujka


Rekomendowane odpowiedzi

Moja znajoma ma problem. Poznała swojego wujka, który jest starszy o kilkanaście dobrych lat. Facet ma rodzinę, żonę, dzieci. Dzwoniła do mnie i powiedziała, że zaczął się jej podobać. Akurat w momencie telefonu do mnie, znajdowała się blisko jego domu i twierdziła, że nie zachowywała się zbyt cicho i mówiła niestosowne rzeczy. Wcześniej był w stosunku do niej bardzo pozytywnie nastawiony. Pytał się jak się czuje, od czasu do czasu przytulił, dał kuskańca, był zawsze uśmiechnięty. Kiedy przyszedł się pożegnać, mówiła mi, że był bardzo zdystansowany i o wiele bardziej chłodniejszy. Zorientowała się, że mężczyzna mógł to usłyszeć i teraz nie daje jej to spokoju. Była pod wpływem alkoholu i odrobinę świrowała. Doszło do niej, że to co mówiła, było po prostu głupie i mega tego żałuje. Nie chce zepsuć żadnych relacji pomiędzy nimi, ale obawia się, że tak mogło się stać przez to jej głupie gadanie. Może facet zwyczajnie miał zły dzień, ale ona jest smutna i chodzi zamyślona. Nie wiem jak jej pomóc. Mówię jej, że jej się wydaję i on się niczego nie domyśla, ale ona nie chce w to wierzyć. Bardzo zmartwiło ją jego zachowanie tamtego dnia. Nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...