Skocz do zawartości
Forum

Tata woli konkubinę od własnych dzieci


Gość Patrsia

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa to już długi czas. Tata nawet ostatnio kazał Mi wybrać między babcią, a nim i rodzeństwem. :( Nie raz wychodzą wieczorem i wracają późno w nocy.Tata pracuje bardzo długo prawie wcale go nie widzę, a jak już jest to konkubina mówi do mnie że Ona teraz chce z nim rozmawiać. Co mam zrobić by jakoś sobie przypomniał że ma dzieci?

Odnośnik do komentarza

Była już nie raz. Ale On powiedział że ja jestem duża i się nie długo wyprowadzę i będę miała spokój. Ale ja jestem jeszcze dzieckiem i chyba mam takie samo prawo rozmawiać z tatą jak konkubina. Ona nie może mi tego utrudniać. Przez Nią często płaczę i wieczorami nie mogę spać.:(

Odnośnik do komentarza

To przykre, że Twój tata tak Cię traktuje. Zwłaszcza to, co powiedział o tej Twojej wyprowadzce...:( To nie jest normalne, że praktycznie nie rozmawiasz ze swoim ojcem, bo nie masz jak. Jeśli jego konkubina probuje to utrudniać, to on nie powinien na to pozwalac. Niestety, nie wygląda na to, żeby Twój tata zamierzał coś w tej sprawie zrobić. A czy nie miałabyś mozliwości zamieszkać u dziadków, przynajmniej na jakis czas?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...