Skocz do zawartości
Forum

Rozpinający się suwak w spodniach


Gość małolata 93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość małolata 93

ludzie pomóżcie mi, a więc kupiłam spodnie, już dawno, tylko niestety nie za często w nich chodzę a czemu? jest w nich rozporek który ma yhm 4,5 / 5 cm i nie da się go zapiąć , jak zapniesz to dosłownie 10 sekund i otwarty i to cholernie widać więc zakładam je tylko do długich bluzek , niestety jest z tym problem bo te spodnie nie mają wysokiego stanu ,zwykłe jeansy ,a nie mogę ciągle iść i go zapinać , trochę szkoda , bo to moje pierwsze spodnie na które wydałam w sklepie 160 zł ;/ ale teraz wiem że chyba ostatnie , pomóżcie co mogę zrobić aby w końcu zapinał się?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

~małolata 93
ludzie czytajcie troszkę, zamek nie jest zepsuty, on się zapina tylko po kilku minutach sie rozpina, nie wiem moze powodem jest to że jest krótki lub spodnie biodrówki?nie wiem

Skoro nie spełnia swojej funkcji i się rozpina to znaczy że jest zepsuty. Byc może Twoje spodnie są poprostu za małe na ciebie, być może zamek jest trefny i ma wadę produkcyjna. Jedynym wyjściem jest odniesienie spodni do krawcowej co zresztą napisali moim poprzednicy nie ma innego magicznego sposobu naprawienia tych spodni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...