Skocz do zawartości
Forum

Jednodniowy i bardzo obfity okres


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sytuacja wygląda następująco 8 lipca był spodziewany termin mojej miesiączki..6 lipca pojechałam na tydzień w góry..na początku wyjazdu nabawiłam się infekcji a przez cały tam pobyt zero śladu miesiączki..z racji tego, że zmiana klimatu ma też wpływ na nasze miesiączkowanie nie martwiłam się tym zbytnio do dzisiaj..dnia wczorajszego dostałam krwawienia..było obfite..nawet może bardziej niż te co zwykle..odczułam ulgę jednak wraz z nadejściem dzisiejszego południa owe krwawienie ustąpiło..będąc w toalecie pojawiają się niewielkie jakby skrzepy..krew zrobiła się jaśniejsza, są jej znikome ilości i to wszystko obecnie przypomina plamienie..mam straszne obawy..nie wiem co o tym myśleć..o czym to może świadczyć? czy to ma związek z zaburzeniami hormonalnymi?
Jakiś czas wcześniej podejrzewałam ciąże, ale badania krwi i usg przezpochwowe je wykluczyły..nie wiem czy może to mieć cokolwiek wspólnego z wcześniejszą miesiączką..była inna niż te co miałam zwykle..była mało podobna do miesiączki..było niewielkie krwawienie, na podpasce pojawiała się jasnoczerwona krew..zaniepokoiło mnie to więc w momencie jej zakończenia natychmiast odwiedziłam ginekologa..powiedział mi, że nie mam się czym przejmować,że występują miesiączki różnego rodzaju,że to może być spowodowane równie dobrze stresem związanym z ew. zajściem w ciąże.. trochę uspokoiło mnie to jednak następnego dnia po wizycie zrobiłam bete hcg i wynik był negatywny.. nie wiem jak się mam do tego wszystkiego ustosunkować..co mam z tym zrobić..dodam, że nadal towarzyszy mi ból podbrzusza..proszę o pomoc, czuję się bezradność..

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Byłaś u lekarza i lekarzp owiedizął ze taka miesiączka może być i nie jest to powód do zmartwień, zrobiłaś dwa testy ciążowe któe dały wynik negatywny, miałas usg tez negastywne..... ciąża to nie jest.
Może miałaś jakieś zaburzenia hormonalne, może byłaś bardziej aktywna niż zwykle, zaczęłaś ćwiczyć intensywnie lub co.... przyczyn może być wiele

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...