Skocz do zawartości
Forum

Ból podbródka i swędzenie w gardle a migdałki


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jA mam priblem z zatokami od roku i teraz od niedawna gdy nakladlam masc specjalna do nosa na gronkowca to wyczulam cos gleboko w nosie miekkiego przesuwalnego wszystcy mowia ze to moze byc polip do usuniecia zobaczymy tego 30 lipca tylko ze nos mnie tak nie przeraza jak te gardlo ze gdy oddycham nie czuje tego przeplywu powietrza przez gardlo jakbym stracila czucie i cieszko mi sie przez to oddycha

Odnośnik do komentarza

A co do astmy to u mnie w rodzinie to ma moj brat oraz babcia ale czy to mozliwe zebym ja miala dopiero teraz w puzniejszym wieku lekarz przepisal mi inhalator 100 miligramowy ale nadal nic nie pomaga czasem rana jak sie obudze gdy biore wiekszy oddech slychac jakby takie swizgotanie ale to tylko przez jakis momet potem ustaje i co jeszcze moge dodac to ze kilka razy dziennie psikam

Odnośnik do komentarza

Może potrzebny ci zabieg płukania zatok.. A astma.. tak możliwe. Nie musi ona się objawiać od razu po urodzeniu może być po kilku latach.. Znalazłam również objawy w sumie, pasowały by do twoich ...

Astma oskrzelowa (dychawica oskrzelowa) to przewlekła, zapalna choroba dróg oddechowych, która charakteryzuje się napadami duszności wydechowej, powstającymi wskutek skurczu mięśniówki oskrzeli i obrzęku śluzówki. Podczas napadów występują typowe objawy, takie jak głośne świsty i charakterystyczne furczenie oraz wykrztuszanie lepkiej wydzieliny. Przyczyna dychawicy oskrzelowej leży w nadmiernej reaktywności oskrzeli na różne bodźce. Patogeneza astmy jest różnorodna, w zależności od mechanizmów, które odgrywają rolę pierwszoplanową. Choroba może występować w każdym wieku.

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

Powiem ci ze czytajac to teraz mam podejzenie astmy moze dla tego bola mnei plecy stylu i klatka piersiowa oraz pod lopatkami jak oddycham to czuje taka ciasnote w srodku dzieki ze chociaz ty mi chcesz pomoc boja to juz sie wykanczam i fizycznie i psychicznie tylko jakie najlepiej zrobic badania zeby napewno upewnic sie ze to astma?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...