Skocz do zawartości
Forum

Przedłużający się okres przy tabletkach antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

witam. moj problem dotyczy przedluzajacego się okresu. od prawie dwóch lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne , lecz na miesiąc przerwałam ich branie . i po tym jednym miesiacu nie brania zaczęłam znowu brac te same tabletki , zgodnie z instrukcją zaczełam , czyli pierwsza tabletka w pierwszym dniu okresu. i tak moj okres ciagnie sie juz 2 tygodnie . krwawienie nie jest az tak bardzo obfite, ale tez nie wyglada to na okres jaki mialam na poczatku , tzn krew jest brązowa. nie wiem czy to normalne w takim wypadku jak sie robi tak nie duza przerwe w braniu tabletek , czy moj organizm po prostu sie przyzwyczaja , czy jest to pewnego rodzaju szok dla organizmu. dodam jeszcze, ze bola mnie jajniki, bardziej jak na poczatku krwawienia. z gory dziekuje za odpowiedz . pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne lesiplus. dobrze na mnie działały. nigdy nie miałam problemów. okres dostawalam równo przy 28 tabletce. teraz przez przypadek dwa razy zdarzylo mi się pominąć dwie tabletki. przy 19 tabletce dostałam jakieś plamienia, jak okres. od czego to się stało ze się przestawilo? co mam zrobić zeby było jak dawniej?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...