Skocz do zawartości
Forum

Rwanie brzucha, żółte upławy i twarda kula w podbrzuszu a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

witam 11 wrzesnia 2012 roku urodzilam coreczke przez cesarskie ciecie( 2 ciąza 2 ciecie) od marca 2013 roku zaczelam chodzic na solarium dosyc mocne lampy na 15-17 minut co 2-3 dni. okres mialam normalny do maja potem mi do dnia dzisiejszego zanikl . dodam iz bez powodu wzielam najpierw 3 tabletki bromegonu zakrecilo mi sie w glowie zrobilo ciemno przed oczami zaczelam wymiotowac potem bralam coraz wiecej tego bromegonu . w maju czulam jakby rwanie calego brzucha tak jakby ktos wyrywal mi wnetrznosci co pare dni takie nagle potem to przeszlo. teraz mam czasem kluciew dole brzucha mialam goraczke jakies czerwone plamki na dekoldzie, zółto biale uplawy . wyczówam rownież przy nacisku na brzuch głęboko twarda kulę wielkości teoche wiekszej niz grejfrut tak jakby pifka futbolowa na wysokoscie bioder czasami czulam ja po lewej stronie brzucha na wysokosci pepka moglam ją przesuwac neiwiem co to moze byc w czerwcu robilam 3 testy ciazowe druga kreska byla wyblakla taka ale to nie mozliwe zebym byla w ciazy przeciez dziecko w ciagu 2 miesiecy by tak nie uroslo :( bardzo sie obawiam ciazy mam ciagly stres powoli wpadam w paranoje.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W sytuacji podejrzenia zmian w obrębie narządów układu płciowego należy niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa, który zweryfikuje podejrzenia. Proszę pamiętać iż nie należy stosować leków dostępnych na receptę bez wskazań lekarskich. Nierozsądne stosowanie leków może skutkować wystąpieniem wielu działań niepożądanych.

Odnośnik do komentarza

witam 11 wrzesnia 2012 roku urodzilam coreczke
przez cesarskie ciecie( 2 ciąza 2 ciecie) od grudnia
2012 roku zaczelam chodzic na solarium dosyc mocne
lampy na 15-17 minut co 2-3 dni. okres mialam normalny do maja
potem mi do dnia dzisiejszego zanikl . dodam iz bez powodu wzielam najpierw 3
tabletki bromegonu zakrecilo mi sie w glowie zrobilo ciemno przed oczami zaczelam
wymiotowac potem bralam coraz wiecej tego bromegonu . w maju czulam jakby rwanie calego
brzucha tak jakby ktos wyrywal mi wnetrznosci co pare dni takie nagle potem to przeszlo.
teraz mam czasem kluciew dole brzucha mialam goraczke jakies czerwone plamki na dekoldzie,
zółto biale uplawy . wyczówam rownież przy nacisku na brzuch głęboko twarda kulę wielkości teoche
wiekszej niz grejfrut tak jakby pifka futbolowa na wysokoscie bioder czasami czulam ja po lewej stronie
brzucha na wysokosci pepka moglam ją przesuwac neiwiem co to moze byc w czerwcu robilam 3 testy ciazowe
druga kreska byla wyblakla taka ale to nie mozliwe zebym byla w ciazy przeciez dziecko w ciagu 2 miesiecy
by tak nie uroslo :( bardzo sie obawiam ciazy mam ciagly stres powoli wpadam w paranoje
,pare miesiecy temu
dziwna twarda kulka na
wysokosci biodra z lewej
strony (przy ucisku bolala)
potem z lewej strony od biodra prawie
pod zebra przesuwalna na srodek i do dolu(dodam iz taka duza kulka
od biodra do pepka byla juz w lipcu brzucha,dziwne jakby kopania w okolicach jajnikow gdy wkladam palec do pochwy w gornej sciance czuje takie przelatywanie
czegos przez palce to cos rowniez jest twarde
i posrodku i czasem u góry, nie moge do konca wciagnac brzucha (gdy wciagam zostaje twarde jakby jajo ktorego juz wciagnac niemoge.
przy uciesku piersi wycieka albop zoltawe albo bezbarwne cos. jestem po 2 cesarkach i obawiam sie panicznie kolejnej
ciazy. mozliwa ciaza urojona?
boje sie isc do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...