Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i kręgosłupa po cesarskim cięciu


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 6 miesięcy po cesarskim cięciu i cały czas było wszystko w porządku zero bólu, kłucia w podbrzuszu i żadnych innych objawów . Karmię dzidziusia do dziś piersią, więc nie mam jeszcze miesiączki .
Ostatnio jednak zaczął Mnie pobolewać brzuch, w okolicy rany z prawej strony, kręgosłup, i odczuwam czasem dziwne ruchu w okolicy pępka. Nie mam żadnych krwawień, wymiotów, gorączki itp .
Po porodzie spałam z chłopakiem tylko raz i po tym razie wykonałam trzy testy płytkowe i każdy z nich wyszedł negatywny . Czyli ciąża to być nie może . Spałam z nim 3,5 miesiąca po cc a ostatni test wykonałam tydzień temu, czyli wydaje Mi się, że wynik jest wiarygodny .
Ale z czego te objawy ? Bóle nie są jakieś silne no, ale jednak są . Nie wiem czy to już zmęczenie, bóle od noszenia małej bo to jednak 8kg a Ona ciągle chce być na rękach, czy po prostu dochodzę do siebie po tej cesarce .. Mam wizytę u lekarza za parę dni a chciałabym się w pewnym stopniu już uspokoić przed tą wizytą . Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Odczuwam podobne bóle już 1,5 roku. Byłam ostatnio u lekarza, mam zrosty po cesarce. Są zrosty niegroźne (takie mam) i trzeba przywyknąć do ich bólu, a są zrosty, które wymagają interwencji chirurga. Jednak tylko ginekolog jest w stanie stwierdzić z jakim typem się borykamy. Ja mam aż trzy zrosty, też mnie boli po lewej stronie pod raną, w okolicach kręgoslupa, czasem po seksie, jak się nadźwigam dzieciaka, to ból jest nie do zniesienia. Pobolewa całą noc, teraz w czasie miesiączki też mi się to pojawia. Mi ulgę przynosi gorący prysznic, albo termofor przykładany na ranę. Lekarz mi przepisał czopki, które mają zmniejszyć ból (distreptaza) Ale ich nie brałam, bo termofor przynosi ulgę. Niestety zrosty, to częste po cesarce po prostu blizna w miejscu cięcia wewnątrz ciała. Radzę odwiedzić ginekologa w celu sprawdzenia i upewnienia się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...