Skocz do zawartości
Forum

Zniszczyć zauroczenie


Gość said

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystko dotyczy zauroczenia pewną kobietą... Trwa to ok. 3 lata. Znamy się znacznie dłużej. Jest to osoba wyjątkowa, o pięknej urodzie, zmysłowym charakterze, ma też wady, ale je nawet akceptuje. Problemem jest, że nie ma tutaj szans na związek. Ta osoba nie jest tym zainteresowana, woli być tylko dobrym znajomym. Zdając sobie z tego sprawę, próbuję od pewnego czasu "zniszczyć" to zauroczenie, czasem mi się nawet to na małą chwilę udaję, ale gdy znów zobaczę tą osobę, spotkam ją, wszystko idzie znów w innym kierunku, często pojawia się w myślach, gdy ktoś z nią flirtuje, staje się wrogiem. Nie potrafię przestać. A chyba chciałbym, bo tak dalej będzie się to ciągnęło. A tak z faktem niepowodzenia, jest to nieco męczące.

Odnośnik do komentarza
Gość zawiedziona22

Witam;)
Znam to uczucie bardzo dobrze teraz tez wlasnie tak mam;/ ale doszlam do wniosku ze musze dac upust temu uczuciu, nie moge go zniszczyc na przymus to chyba musi przejsc samo jak zaloba po kims bliskim... Wiem ze to strasznie boli taki widok kogos z innym ale musisz dac rady pewnie z czasem kiedy uda ci sie otworzyc na inna osobe tamta sytuacja przestanie ci byc juz taka drazliwa tylko musisz dac sobie czas:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

W pewnych sytuacjach wybudowanie uczucia nienawiści pozwala się uwolnić, dobre wspomnienia zawsze pozostawiają nadzieje. Myślę, że to najgorszy ze sposobów i dwie strony są krzywdzone.Lecz jeżeli kobieta jest ogarnięta i niema w niej uczuć co do Ciebie to te rany będą po Twojej stronie głębsze.Przedstawił bym jej całą sytuację i poprosił o to, żeby była jak najbardziej opryskliwa wobec Ciebie. Może z czasem się uwolnisz i zaczniesz życie z nowym rachunkiem, tutaj jedynie pozostanie ryzyko, że nowa kandydatka będzie musiał się zmierzyć z tym obolałym sercem, ale wiem, że ta gorycz z serca się wylewa pod naporem ciepłych uczuć. Czasem wir cierpienia pozwala na to by ten dzban napełniony nadzieja się rozlał, wszystko zależy, czy rzeczywiście tego chcesz i czy jesteś na tyle silny by to przetrwać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...