Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe kłótnie w związku


Gość pau986

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem w związku od 3 lat. Mam 21 lat, moj chlopak 22 lata.Nasz związek od poczatku byl jakis burzliwy. Moj chłopak lubi miec poukładane, zaplanowane życie na nawet krótki czas, ja też ale czesto ze wzgledu na rozne okoliczosci moje plany sie zmieniaja.On wtedy jest zly nawet jak zmiana planu nie dotyczy jego. Po drugie czeste kłotnie, ostatni rok byl bardzo kiepski miedzy nami, w sumie mielismy dluga przerwe z mojej winy, ciagle krzyczalam wyżywałam sie na nim, ostatnio wrocilismy z wakacji bylo wspaniale, pozniej jakas wymiana zdan ja ubniosłam głos a on obrazony na caly swiat nie oddzywa sie i nie odbiera telefonów. On na mnie nie krzyczy wcale, ja czesto nienawidzi tego ale to nie bylo jakies przesadne. Wiem ze jest tym zrazony, chce miec spokojne życie ale czy ja już nie moge wyrazić moich emocji??

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Pau - masz prawo wyrażać własne emocje i powinnaś to robić, bo dzięki temu buduje się relacje. Problemem nie jest samo wyrażanie emocji, ale sposób w jaki to robisz. Dla Ciebie podniesiony ton głosu czy nawet krzyk może nie być czymś strasznym, ale dla Twojego chłopaka już tak.
O co najczęściej się kłócicie?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Warto więc, abyś nauczyła się konstruktywnie wyrażać swoje poglądy i emocje. Polecam Ci książkę Marshalla B. Rosenberga "Porozumienia bez przemocy". Opisuje w niej dwa style komunikacji, tak zwane "język szakala" (pełen agresji i obwiniania) oraz "język żyrafy" (szczery oraz empatyczny). Znajdziesz w niej szereg przykładów oraz ćwiczeń na to, jak rozwinąć właśnie język żyrafy.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To po co z n.....rem dziewczyno sie zadajesz skoro jak pisalas sa ciagle klotnie w zwiazku??jednak wybranek nie jest taki idealny jak probowalas wmowic gug i reszcie. Hmm on kontrolujacy z fochami a Ty niezrownowazona psychicznie!ladne combo nie ma co.... Wymagasz od innych szacunku itd a sama go nie masz w zwiazku, wiec jak to??

Odnośnik do komentarza

, ostatnio wrocilismy z wakacji bylo wspaniale------- czyli kolejne twoje klamstwo!Bo dopiero chwalilas sie ze kochas bierze cie na cypr taa 22 latek szasta pieniedzmi na prawo I lewo dla swojej no wlasnie kogo? Bo osoba ktora kocha I dba tak sie nie zachowuje napewno!jednego co nienawidze to klamstwa i kazania komus szanowania kogos/ czegos kiedy w tymze zwiazku nie ma szacunku 21 latko! Dorosnij!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...