Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 7 kg w ciągu miesiąca?


Gość JaArek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest 11 lipca, 10 sierpnia organizuję impreze. Chciałbym schudnąć w tym czasie pare kg. ważę 84 przy wzroście 176 cm. Próbowałem dawniej masy diet ale nic nie pomagało, może dla tego bo chęci nie miałem. Potrzebuję porad i pomocy jak zrzucić 7kg.

Odnośnik do komentarza

Tyle kilo w miesiąc to za dużo.Może jakoś drakońską dietą udało by Ci sie pozbyć tych kilogramów, ale napewno wrócą i to z dwojoną siłą. Najzdrowiej to chudnąć 0,5 do 1 kg tygodniowo. Dobrze zbilansowana dieta i jestes lżejszy.. Ja byłam na cambridge i osiągnęłam swój cel.

Odnośnik do komentarza

Witam,
7 kg w miesiąc to zbyt dużo, oprócz tego, że ciężko będzie Ci uzyskać taki wynik, to należy pamiętać o tym, iż takie szybkie odchudzanie może się skończyć efektem jojo. Prawidłowe tempo chudnięcia to około 1 kg tygodniowo. Jeżeli chudnie się szybciej można doprowadzić do powstania niedoborów, złego samopoczucia ( bóle głowy, senność, wzdęcia czy zaparcia, bóle brzucha) a także pogorszenia stanu cery, włosów i paznokci.
Dlatego zastanów się czy naprawdę tego chcesz. Lepiej chudnąć zdrowo niż szybko pogorszyć swój stan zdrowia.
Jeżeli naprawdę chcesz schudnąć to powinieneś zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć być bardziej aktywny.
Regularne posiłki pozwolą wyregulować pracę Twojego układu pokarmowego oraz przyspieszą metabolizm. Unikaj tłustych potraw, wędlin i mięs. Zamiast tego wybieraj produkty o chude o obniżonej zawartości tłuszczu. Wprowadź do swojej diety warzywa, kasze, ciemne pieczywo, ryby i białe mięso. Owoce jedz dwa razy dziennie. Do tego poświęć 60 minut dziennie na ćwiczenia lub oprawianie jakiegoś sportu

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim musisz ruszyć się z domu, zacznij uprawiać jakiś sport. Pobiegaj, zacznij jeździć na rowerze, chodzić na basen. Po drugie zastanów się nad użyciem jakiegoś suplementu diety zwiększającego efektywność ćwiczeń fizycznych. Ja mogę spokojnie polecić zieloną kawę. O kilku tygodni testuję ją z koleżankami. W połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi daje naprawdę dobre efekty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Też miałem niemałe kłopoty z wagą. Próbowałem biegać, ale to nie dla mnie, bo zbyt szybko się męczę. Stawy i gibkość też nie ta - jednak lata noszenia cielska są odczuwalne szczególnie dla kolan. Zacząłem z nordic walking, a później jak już oswoiłem się z ruchem przeszedłem do długich spacerów po górach. Jestem szczęściarzem, bo góry mam tuż za oknem. Polecam wszystkim puszystym.

Najtańsze narty w sklepach Salomon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...